Kama pletené merino detské rukavice so vzorom RB201
  • Sonderpreis!
  • -30%
Kama pletené merino detské rukavice so vzorom RB201
Kama pletené merino detské rukavice...

Kama pletené merino detské rukavice so vzorom RB201

21024302
Nur noch wenige Teile verfügbar
11,83 € 16,90 € -30%
Bruttopreis

Detské palcové rukavice z merino vlny s jemným severským vzorom. Merino vlna má výbornú termoizolačnú funkciu - skvele odvádza pot, čím udržuje pokožku stále v teple a suchu. Rukavice sú vhodné pre chlapcov aj dievčatá. Sú vhodným doplnkom k čiapkám. Dostupné v dvoch veľkostiach. 

Größe
Farbe
  • Svetlosivá

Tenké pletené merino rukavice pre deti od českej značky Kama sú ideálne na outdoorové aktivity, ale aj na bežné nosenie do školy či škôlky. Zdobené sú jemným severským motívom a vďaka neutrálnej sivej farbe sú vhodné pre dievčatá aj chlapcov. Použitým materiálom je zmesová priadza 50/50 Merino vlna/akryl rakúskej firmy Schoeller. Merino vlna poskytuje výborné termoregulačné vlastnosti. Je vhodná aj pre deti s alergiou, nakoľko ovčia vlna nepohlcuje prach a je antibakteriálna. 

Kama výrobky sú zhotovené v Českej republike a podliehajú najprísnejšiemu ekologickému štandardu Bluesign.

Materiál:

50% merino vlna + 50% akryl Schoeller

Prečo kúpiť:

-          vyrobené v Českej republike

-          merino vlna poskytuje tie najlepšie termoregulačné vlastnosti 

-          vďaka jemnosti materiálu vhodná aj pre tie najmenšie deti

-          dizajnové, funkčné a hlavne pohodlné

-          spĺňa najprísnejší ekologický štandard Bluesign 

Starostlivosť:

-          ručné pranie: ÁNO - ideálne prať spôsobom ručného prania, odporúčame max 30°C. Pri plákaní postačí postupne znižovať teplotu vody, aby nedošlo k vyzrážaniu či deformácii. Potom stačí jemne vyžmýkať a sušiť vo vodorovnej polohe, aby nedošlo k vyťahaniu materiálu. Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu.

-          pranie v práčke: ÁNO na 30°C - odporúčame prať výhradne v programe na vlnu, ktorý rešpektuje šetrnejšie pranie. Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu a ochranné sieťky. 

-          žehlenie: NIE

-          aviváž: NIE

-          sušička: NIE - ani nesušiť na priamom zdroji tepla. V prípade, že kúrenie presiahne teplotu 30°C, (čo je úplne bežné) voda obsiahnutá v úplete sa zahreje taktiež nad 30°C a výrobok sa zrazí rovnakým spôsobom ako pri nevhodnom praní.

-           bielenie: NIE

Pozor!
Pranie v teplejšej vode (viac než 30°C) a dlhé pretáčanie v práčke výrobok znehodnotí, úplet splstnatie a zrazí sa. Takto znehodnotený výrobok nemožno reklamovať!

SCHOELLER®

Kvalitný svetový výrobca vlnených merino priadzí pre športové oblečenie a mnohých ďalších podobných výrobkov. Táto rakúska spoločnosť je popredným poskytovateľom priadzí pre ponúkané vlnené výrobky z ovčej vlny merino - je výhradným dodávateľom priadzí pre značku KAMA. Všetky priadze značky Schoeller sú vyrábané s maximálnym dôrazom na odolnosť a stálosť uvedených vlastností a zároveň pri ekologickom štandarde BLUESIGN.

BLUESIGN®

Výrobné procesy podľa štandardu Bluesign® sú zamerané na maximálnu produktivitu použitých zdrojov, ochranu a bezpečnosť životného prostredia, ochranu zdravia pri práci a ochranu spotrebiteľa.

Material
50% Merinowolle + 50% Akryl
Design
Für Jungs
Für Mädels
Jahreszeit
Frühling
Herbst
Winter
Typ des Produktes
Rukavice
8580000008050
858000012901
No reviews

Vielleicht gefällt Ihnen auch

Kunden, die diesen Artikel gekauft haben, kauften auch ...

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať ako chcete.