Prebieha presmerovanie na platobnú bránu.

KAMA pletená merino čiapka - Windstopper®

Kama Kama

New product

KAMA pletená merino čiapka - Windstopper® Expand

Teplá merino čiapka s membránou WINDSTOPPER® českej značky KAMA je ideálna na všetky outdoorové aktivity v chladnejšom počasí, rovnako aj na cestu do škôlky či školy. Vnútorná časť je podšitá fleecovým pruhom Windstopper, ktorý chráni čelo a uši. Je vetruodolný, priedušný a predovšetkým hrejivý. Čiapka je vyrobená zo zmesovej priadze 50/50 Fine Merino vlna/akryl.

Veľkosť UNI (48-56cm). 

Mehr Infos

Skladom

18,90 €

inkl. MwSt.

Príručka o veľkostiach
Príručka o veľkostiach
th0th1th2
cell0,0cell0,1cell0,2
cell1,0cell1,1cell1,2
th0th1th2
cell0,0cell0,1cell0,2
cell1,0cell1,1cell1,2
Spend 70,00 € more and get Free Shipping!

Sammeln Sie mit dem Kauf dieses Artikels bis zu 18 Treuepunkte. Ihr Warenkorb hat insgesamt 18 points die umgewandelt werden können in einen Gutschein im Wert von 0,90 €.

Dobierka Available

KAMA je jediná značka na našom trhu, ktorá vyrába čiapky a kukly s membránou WINDSTOPPER® aj pre deti. 

Teplá merino čiapka s membránou WINDSTOPPER® a krásnym nórskym vzorom je ideálna na všetky outdoorové aktivity v chladnejšom počasí, rovnako aj na cestu do škôlky či školy. Je vyrobená zo zmesovej priadze 50/50 Fine Merino vlna/akryl rakúskej firmy Schoeller. Vďaka ovčej vlne merino poskytuje skvelé termoregulačné vlastnosti. Vhodná je aj pre alergikov, pretože ovčia vlna nepohlcuje prach a je antibakteriálna. Vnútorná časť je podšitá fleecovým pruhom Windstopper, ktorý chráni čelo a uši. Jedná sa o úplne novú kombináciu týchto dvoch materiálov, ktoré zaručujú vysokú ochranu proti vetru, priedušnosť, odolnosť voči oderu a hrejivosť.

KAMA produkty sú vyrobené v Českej republike a podliehajú najprísnejšiemu ekologickému štandardu Bluesign.

Materiál:

50% merino vlna + 50% akryl

vnútorná časť: podšitá fleecovým pruhom Windstopper

Prečo kúpiť:

-          vyrobené v Českej republike

-          čelo a uši sú chránené fleecovým pruhom WINDSTOPPER®, vďaka ktorému je čiapka odolná voči vetru, priedušná a hrejivá

-          merino vlna poskytuje tie najlepšie termoregulačné vlastnosti 

-          vďaka jemnosti materiálu vhodná aj pre tie najmenšie deti

-          dizajnové, funkčné a hlavne pohodlné

-          spĺňa najprísnejší ekologický štandard Bluesign 

Starostlivosť:

-          ručné pranie: ÁNO - ideálne prať spôsobom ručného prania, odporúčame max 30°C. Pri plákaní postačí postupne znižovať teplotu vody, aby nedošlo k vyzrážaniu či deformácii. Potom stačí jemne vyžmýkať a sušiť vo vodorovnej polohe, aby nedošlo k vyťahaniu materiálu. Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu.

-          pranie v práčke: ÁNO na 30°C - odporúčame prať výhradne v programe na vlnu, ktorý rešpektuje šetrnejšie pranie. Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu a ochranné sieťky. 

-          žehlenie: NIE

-          aviváž: NIE

-          sušička: NIE - ani nesušiť na priamom zdroji tepla. V prípade, že kúrenie presiahne teplotu 30°C, (čo je úplne bežné) voda obsiahnutá v úplete sa zahreje taktiež nad 30°C a výrobok sa zrazí rovnakým spôsobom ako pri nevhodnom praní.

-           bielenie: NIE

Pozor!
Pranie v teplejšej vode (viac než 30°C) a dlhé pretáčanie v práčke výrobok znehodnotí, úplet splstnatie a zrazí sa. Takto znehodnotený výrobok nemožno reklamovať!

SCHOELLER®

Kvalitný svetový výrobca vlnených merino priadzí pre športové oblečenie a mnohých ďalších podobných výrobkov. Táto rakúska spoločnosť je popredným poskytovateľom priadzí pre ponúkané vlnené výrobky z ovčej vlny merino - je výhradným dodávateľom priadzí pre značku KAMA. Všetky priadze značky Schoeller sú vyrábané s maximálnym dôrazom na odolnosť a stálosť uvedených vlastností a zároveň pri ekologickom štandarde BLUESIGN.

BLUESIGN®

Výrobné procesy podľa štandardu Bluesign® sú zamerané na maximálnu produktivitu použitých zdrojov, ochranu a bezpečnosť životného prostredia, ochranu zdravia pri práci a ochranu spotrebiteľa.

WINDSTOPPER® 

je špeciálnym produktom spoločnosti W. L. GORE & Associates GmbH. Český výrobca KAMA na základe lincencií je jediným spracovateľom membrán Windstopper. Vnútorný pruh WINDSTOPPER® je absolútne vetruodolný a extrémne priedušný. Je vhodný pre každý aktívny pobyt v prírode, kde je nevyhnutné chrániť sa pred prechladnutím. Vďaka stálemu komfortu je vhodný i k bežnému dennému noseniu.

Materiál50% merino vlna + 50% akrylMalý rodinný podnik s veľkým srdcom. KAMA je česká rodinná firma založená v roku 1989, ktorá vyrába originálne čiapky a svetre aj pre tých najmenších detských zákazníkov. Úspešne pôsobí na trhu už 25 rokov. Celé roky roky boduje s kvalitným prepracovaním výrobkov z ovčej vlny - pletené čiapky, nórske svetre a deky z ovčej vlny. Používa tie najkvalitnejšie vlnené merino priadze, ktoré sú vyrábané s maximálnym dôrazom na odolnosť a zároveň pri ekologickom štandarde BLUESIGN.


KAMA je jediná značka na českom trhu, ktorá ponúka čiapky s membránou WINDSTOPPER aj pre deti. Celá výroba prebieha v Českej republike.


th0th1th2
cell0,0cell0,1cell0,2
cell1,0cell1,1cell1,2
th0th1th2
cell0,0cell0,1cell0,2
cell1,0cell1,1cell1,2