Prebieha presmerovanie na platobnú bránu.

KAMA pletený merino nákrčník

Kama Kama

New product

KAMA pletený merino nákrčník Expand

Teplý merino nákrčník českej značky KAMA je ideálny na všetky outdoorové aktivity v chladnejšom počasí, rovnako aj na cestu do škôlky či školy. Nákrčník je vyrobený zo zmesovej priadze 50/50 Fine Merino vlna/akryl, ktorá podlieha najprísnejšiemu ekologickému štandardu Bluesign.

Veľkosť UNI (48-56cm).

Mehr Infos

Skladom

23,50 €

inkl. MwSt.

Príručka o veľkostiach
Príručka o veľkostiach
VeľkosťXXSXSSMUNI
Obvod hlavy38-4242-4646-5050-5648-56
Spend 70,00 € more and get Free Shipping!

Sammeln Sie mit dem Kauf dieses Artikels bis zu 23 Treuepunkte. Ihr Warenkorb hat insgesamt 23 points die umgewandelt werden können in einen Gutschein im Wert von 1,15 €.

Dobierka Available

Teplý merino nákrčník s krásnym nórskym vzorom je ideálny na všetky outdoorové aktivity v chladnejšom počasí, rovnako aj na cestu do škôlky či školy. Je vyrobený zo zmesovej priadze 50/50 Fine Merino vlna/akryl rakúskej firmy Schoeller. Vďaka ovčej vlne merino poskytuje skvelé termoregulačné vlastnosti. Vhodný je aj pre alergikov, pretože ovčia vlna nepohlcuje prach a je antibakteriálna. 

KAMA produkty sú vyrobené v Českej republike a podliehajú najprísnejšiemu ekologickému štandardu Bluesign.

Materiál:

50% merino vlna + 50% akryl

Prečo kúpiť:

-          vyrobené v Českej republike

-          merino vlna poskytuje tie najlepšie termoregulačné vlastnosti 

-          vďaka jemnosti materiálu vhodný aj pre tie najmenšie deti

-          dizajnový, funkčný a hlavne pohodlný

-          spĺňa najprísnejší ekologický štandard Bluesign 

Starostlivosť:

-          ručné pranie: ÁNO - ideálne prať spôsobom ručného prania, odporúčame max 30°C. Pri plákaní postačí postupne znižovať teplotu vody, aby nedošlo k vyzrážaniu či deformácii. Potom stačí jemne vyžmýkať a sušiť vo vodorovnej polohe, aby nedošlo k vyťahaniu materiálu. Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu.

-          pranie v práčke: ÁNO na 30°C - odporúčame prať výhradne v programe na vlnu, ktorý rešpektuje šetrnejšie pranie. Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu a ochranné sieťky. 

-          žehlenie: NIE

-          aviváž: NIE

-          sušička: NIE - ani nesušiť na priamom zdroji tepla. V prípade, že kúrenie presiahne teplotu 30°C, (čo je úplne bežné) voda obsiahnutá v úplete sa zahreje taktiež nad 30°C a výrobok sa zrazí rovnakým spôsobom ako pri nevhodnom praní.

-           bielenie: NIE

Pozor!
Pranie v teplejšej vode (viac než 30°C) a dlhé pretáčanie v práčke výrobok znehodnotí, úplet splstnatie a zrazí sa. Takto znehodnotený výrobok nemožno reklamovať!

SCHOELLER®

Kvalitný svetový výrobca vlnených merino priadzí pre športové oblečenie a mnohých ďalších podobných výrobkov. Táto rakúska spoločnosť je popredným poskytovateľom priadzí pre ponúkané vlnené výrobky z ovčej vlny merino - je výhradným dodávateľom priadzí pre značku KAMA. Všetky priadze značky Schoeller sú vyrábané s maximálnym dôrazom na odolnosť a stálosť uvedených vlastností a zároveň pri ekologickom štandarde BLUESIGN.

BLUESIGN®

Výrobné procesy podľa štandardu Bluesign® sú zamerané na maximálnu produktivitu použitých zdrojov, ochranu a bezpečnosť životného prostredia, ochranu zdravia pri práci a ochranu spotrebiteľa.

Materiál50% merino vlna + 50% akryl

Ein kleines Familienunternehmen mit einem großen Herz. KAMA wurde in 1989 gegründet und bringt originelle Mützen und Pullis auch für die ganz kleinen Kunden. Bereits 25 Jahre durchsetzt sich KAMA erfolgreich auf dem Markt. Und immer punktet es mit seinen hochwertigen Produkten aus Schaffwolle - Strickmützen, Pullis im norwegischen Stil und Decken aus Schaffswolle. In KAMA verwendet man das feinste Merinogarn mit maximaler Flexibilität und Resistenz beim Einsetzen des Ökostandards BLUESIGN.


KAMA ist die einzige Marke auf dem tschechischen Markt, bei der man Mützen mit der WINDSTOPPER Membrane auf für Kinder besorgen kann. Alle Produkte werden in Tschechien hergestellt.


VeľkosťXXSXSSMUNI
Obvod hlavy38-4242-4646-5050-5648-56