Kama merino detský sveter Soby 1012
Kama merino detský sveter Soby 1012
Kama merino detský sveter Soby 1012
Kama merino detský sveter Soby 1012
Kama merino detský sveter Soby 1012
  • Sonderpreis!
  • -40%
Kama merino detský sveter Soby 1012
Kama merino detský sveter Soby 1012
Kama merino detský sveter Soby 1012
Kama merino detský sveter Soby 1012
Kama merino detský sveter Soby 1012

Kama merino detský sveter Soby 1012

21024502
Nur noch wenige Teile verfügbar
53,94 € 89,90 € -40%
Bruttopreis

Pohodlný detský sveter z merino vlny od českej značky Kama je zdobený severským vzorom a sobíkmi. Ideálny na každodenné nosenie, rovnako aj na cestu do škôlky či školy. Detský svetrík je zhotovený zo zmesovej priadze 50/50 Fine Merino vlna/akryl a podlieha najprísnejšiemu ekologickému štandardu Bluesign. Univerzálny strih. Dostupný v 5 veľkostiach. 

Größe
Farbe
  • Tmavomodrá

Štýlový detský sveter z merino vlny s jemným nórskym vzorom so sobmi je ako stvorený na každodenné nosenie, rovnako je skvelý aj na cestu do škôlky či školy. Merino sveter pre chlapcov aj dievčatá je zhotovený zo zmesovej priadze 50/50 Fine Merino vlna/akryl rakúskej firmy Schoeller. Merino vlna je známa svojimi výbornými termoregulačnými vlastnosťami. Je vhodná aj pre alergikov, pretože ovčia vlna nepohlcuje prach a je antibakteriálna. Detský svetrík sa zapína na krátky zips a má univerzálny strih. Rukávy aj koniec svetríka majú zužovacie pruhy. 

Kama je značka z Českej republiky, ktorej výroba podlieha najprísnejšiemu ekologickému štandardu Bluesign.

Materiál:

50% merino vlna + 50% akryl

Prečo kúpiť:

-          vyrobené v Českej republike

-          dlhý zips YKK®

-          merino vlna poskytuje tie najlepšie termoregulačné vlastnosti 

-          vďaka jemnosti materiálu vhodný aj pre tie najmenšie deti

-          dizajnový, funkčný a hlavne pohodlný

-          spĺňa najprísnejší ekologický štandard Bluesign 

Starostlivosť:

-          ručné pranie: ÁNO - ideálne prať spôsobom ručného prania, odporúčame max 30°C. Pri plákaní postačí postupne znižovať teplotu vody, aby nedošlo k vyzrážaniu či deformácii. Potom stačí jemne vyžmýkať a sušiť vo vodorovnej polohe, aby nedošlo k vyťahaniu materiálu. Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu.

-          pranie v práčke: ÁNO na 30°C - odporúčame prať výhradne v programe na vlnu, ktorý rešpektuje šetrnejšie pranie. Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu a ochranné sieťky. 

-          žehlenie: NIE

-          aviváž: NIE

-          sušička: NIE - ani nesušiť na priamom zdroji tepla. V prípade, že kúrenie presiahne teplotu 30°C, (čo je úplne bežné) voda obsiahnutá v úplete sa zahreje taktiež nad 30°C a výrobok sa zrazí rovnakým spôsobom ako pri nevhodnom praní.

-           bielenie: NIE

Pozor!
Pranie v teplejšej vode (viac než 30°C) a dlhé pretáčanie v práčke výrobok znehodnotí, úplet splstnatie a zrazí sa. Takto znehodnotený výrobok nemožno reklamovať!

SCHOELLER®

Kvalitný svetový výrobca vlnených merino priadzí pre športové oblečenie a mnohých ďalších podobných výrobkov. Táto rakúska spoločnosť je popredným poskytovateľom priadzí pre ponúkané vlnené výrobky z ovčej vlny merino - je výhradným dodávateľom priadzí pre značku KAMA. Všetky priadze značky Schoeller sú vyrábané s maximálnym dôrazom na odolnosť a stálosť uvedených vlastností a zároveň pri ekologickom štandarde BLUESIGN.

BLUESIGN®

Výrobné procesy podľa štandardu Bluesign® sú zamerané na maximálnu produktivitu použitých zdrojov, ochranu a bezpečnosť životného prostredia, ochranu zdravia pri práci a ochranu spotrebiteľa.

Material
50% Merinowolle + 50% Akryl
Design
Für Jungs
Für Mädels
Jahreszeit
Frühling
Herbst
Winter
Typ des Produktes
Hoodies
Kleidungsschichten
Zweite Schicht - mittlere zum Erhalten der Wärme
8580000022841
858000032794
No reviews

Vielleicht gefällt Ihnen auch

Kunden, die diesen Artikel gekauft haben, kauften auch ...

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať ako chcete.