Kama pletená merino čiapka s predĺženou ochranou uší B79
Kama pletená merino čiapka s predĺženou ochranou uší B79
Kama pletená merino čiapka s...
Kama pletená merino čiapka s...
Kama pletená merino čiapka s...

Kama pletená merino čiapka s predĺženou ochranou uší B79

21021802
Nur noch wenige Teile verfügbar
27,50 €
Bruttopreis

Teplá detská čiapka z merino vlny s predĺženou ochranou uší a krásnym nórskym vzorom je ideálna na všetky outdoorové aktivity, rovnako aj na cestu do škôlky či školy. Vnútorná časť je zateplená Tecnopile® fleecom, vďaka čomu je ideálna aj do veľmi chladného počasia. Dostupná v 2 veľkostiach.

Größe
Farbe
  • Fuchsiová (Unuo)

Pletená čiapka pre deti s krásnym nórskym vzorom nikdy nevýjde z módy! Navyše skvele dopĺňa detské oblečenie hlavne v zime, keďže predĺženou časťou dobre ochraňuje aj uši. Vďaka podšívke z Tecnopile® fleecu sa hodí na všetky outdoorové aktivity v chladnejšom počasí aj na cestu do škôlky či školy. Je vyrobená zo zmesovej priadze 50/50 Fine Merino vlna/akryl rakúskej firmy Schoeller. Merino vlna je charakteristická skvelými termoregulačnými vlastnosťami. Vhodná je aj pre alergikov, pretože ovčia vlna nepohlcuje prach a je antibakteriálna. 

Kama produkty sú vyrobené v Českej republike a podliehajú najprísnejšiemu ekologickému štandardu Bluesign.

Materiál:

50% merino vlna + 50% akryl

vnútorná časť: čelo a uši sú extra zateplené fleecom Tecnopile®

Prečo kúpiť:

-          vyrobené v Českej republike

-          zateplené fleecom Tecnopile®

-          predĺžená ochrana uší

-          merino vlna poskytuje tie najlepšie termoregulačné vlastnosti 

-          vďaka jemnosti materiálu vhodná aj pre tie najmenšie deti

-          dizajnové, funkčné a hlavne pohodlné

-          spĺňa najprísnejší ekologický štandard Bluesign 

Starostlivosť:

-          ručné pranie: ÁNO - ideálne prať spôsobom ručného prania, odporúčame max 30°C. Pri plákaní postačí postupne znižovať teplotu vody, aby nedošlo k vyzrážaniu či deformácii. Potom stačí jemne vyžmýkať a sušiť vo vodorovnej polohe, aby nedošlo k vyťahaniu materiálu. Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu.

-          pranie v práčke: ÁNO na 30°C - odporúčame prať výhradne v programe na vlnu, ktorý rešpektuje šetrnejšie pranie. Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu a ochranné sieťky. 

-          žehlenie: NIE

-          aviváž: NIE

-          sušička: NIE - ani nesušiť na priamom zdroji tepla. V prípade, že kúrenie presiahne teplotu 30°C, (čo je úplne bežné) voda obsiahnutá v úplete sa zahreje taktiež nad 30°C a výrobok sa zrazí rovnakým spôsobom ako pri nevhodnom praní.

-           bielenie: NIE

Pozor!
Pranie v teplejšej vode (viac než 30°C) a dlhé pretáčanie v práčke výrobok znehodnotí, úplet splstnatie a zrazí sa. Takto znehodnotený výrobok nemožno reklamovať!

SCHOELLER®

Kvalitný svetový výrobca vlnených merino priadzí pre športové oblečenie a mnohých ďalších podobných výrobkov. Táto rakúska spoločnosť je popredným poskytovateľom priadzí pre ponúkané vlnené výrobky z ovčej vlny merino - je výhradným dodávateľom priadzí pre značku KAMA. Všetky priadze značky Schoeller sú vyrábané s maximálnym dôrazom na odolnosť a stálosť uvedených vlastností a zároveň pri ekologickom štandarde BLUESIGN.

BLUESIGN®

Výrobné procesy podľa štandardu Bluesign® sú zamerané na maximálnu produktivitu použitých zdrojov, ochranu a bezpečnosť životného prostredia, ochranu zdravia pri práci a ochranu spotrebiteľa.

TECNOPILE® 

Vysoko kvalitný polyesterový fleece renomovaného talianského výrobcu. Jeho produkcia vyniká najvyššou kvalitou, ktorá sa premieta do špičkovej úrovne finálnych produktov. Tecnopile je vyrábaný z dutých polyesterových vlákien. 

Material
50% Merinowolle + 50% Akryl
Weitere material
Fleece Tecnopile
Design
Für Jungs
Für Mädels
Jahreszeit
Frühling
Herbst
Winter
Typ des Produktes
Mützen
8580000001938
858000004166
No reviews

Vielleicht gefällt Ihnen auch

Kunden, die diesen Artikel gekauft haben, kauften auch ...

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať ako chcete.