Kama pletená merino detská čiapka...
Kama pletená merino detská čiapka...
Kama pletená merino detská čiapka...
Kama pletená merino detská čiapka...
Kama pletená merino detská čiapka...

Kama pletená merino detská čiapka Gore Windstopper® BW20

Nur noch wenige Teile verfügbar
27,90 €
Bruttopreis

Teplá merino pletená čiapka pre deti so vzorom severského štýlu od českej značky Kama je vybavená vetruodolnou priedušnou membránou Gore Windstopper®. Vďaka priedušnosti nedochádza k prílišnému poteniu a zároveň je hlava maximálne chránená pred vetrom a podchladením. Neoceniteľná súčasť zimnej výbavy. Univerzálna veľkosť. 

Größe
Farbe
  • Fuchsiová (Unuo)
  • Tyrkysová (Unuo)

Kama je jediná značka na našom trhu, ktorá vyrába čiapky a kukly s membránou Windstopper® aj pre deti.

Teplá športová detská čiapka z merino vlny so severským vzorom je ideálna na outdoorové aktivity, ale aj na bežné nosenie do školy či škôlky. Čiapka pre deti je vybavená špeciálnou membránou Gore Windstopper®, ktorá je vetruodolná a priedušná zároveň. Dieťa je tak chránené proti vetru aj podchladeniu, čo robí túto čiapku tou správnou voľbou do chladného zimného počasia.

Detská čiapka je vyrobená zo zmesovej priadze 50/50 Merino vlna/akryl rakúskej firmy Schoeller. Ovčia vlna merino poskytuje výborné termoregulačné vlastnosti. Je vhodná aj pre deti s alergiou, nakoľko ovčia vlna nepohlcuje prach a je antibakteriálna. Má univerzálnu veľkosť.

Kama výrobky sú zhotovené v Českej republike a podliehajú najprísnejšiemu ekologickému štandardu Bluesign.

Materiál:

50% merino vlna + 50% akryl Schoeller

vnútorná vrstva: membrána Gore Windstopper®

Prečo kúpiť:

-          vyrobené v Českej republike

-          membrána Gore Windstopper®

-          merino vlna poskytuje tie najlepšie termoregulačné vlastnosti 

-          vďaka jemnosti materiálu vhodná aj pre tie najmenšie deti

-          dizajnové, funkčné a hlavne pohodlné

-          spĺňa najprísnejší ekologický štandard Bluesign 

Starostlivosť:

-          ručné pranie: ÁNO - ideálne prať spôsobom ručného prania, odporúčame max 30°C. Pri plákaní postačí postupne znižovať teplotu vody, aby nedošlo k vyzrážaniu či deformácii. Potom stačí jemne vyžmýkať a sušiť vo vodorovnej polohe, aby nedošlo k vyťahaniu materiálu. Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu.

-          pranie v práčke: ÁNO na 30°C - odporúčame prať výhradne v programe na vlnu, ktorý rešpektuje šetrnejšie pranie. Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu a ochranné sieťky. 

-          žehlenie: NIE

-          aviváž: NIE

-          sušička: NIE - ani nesušiť na priamom zdroji tepla. V prípade, že kúrenie presiahne teplotu 30°C, (čo je úplne bežné) voda obsiahnutá v úplete sa zahreje taktiež nad 30°C a výrobok sa zrazí rovnakým spôsobom ako pri nevhodnom praní.

-           bielenie: NIE

Pozor!
Pranie v teplejšej vode (viac než 30°C) a dlhé pretáčanie v práčke výrobok znehodnotí, úplet splstnatie a zrazí sa. Takto znehodnotený výrobok nemožno reklamovať!

SCHOELLER®

Kvalitný svetový výrobca vlnených merino priadzí pre športové oblečenie a mnohých ďalších podobných výrobkov. Táto rakúska spoločnosť je popredným poskytovateľom priadzí pre ponúkané vlnené výrobky z ovčej vlny merino - je výhradným dodávateľom priadzí pre značku KAMA. Všetky priadze značky Schoeller sú vyrábané s maximálnym dôrazom na odolnosť a stálosť uvedených vlastností a zároveň pri ekologickom štandarde BLUESIGN.

BLUESIGN®

Výrobné procesy podľa štandardu Bluesign® sú zamerané na maximálnu produktivitu použitých zdrojov, ochranu a bezpečnosť životného prostredia, ochranu zdravia pri práci a ochranu spotrebiteľa.

GORE WINDSTOPPER®

Kompletne vetruodolná, napriek tomu extrémne priedušná membrána. Táto kombinácia ochrany a priedušnosti minimalizuje chladiaci účinok vetra a znižuje tak riziko podchladenia a zároveň i prehriatia, keď je dieťa aktívne.

Material
50% Merinowolle + 50% Akryl
Weitere material
Windstopper
Design
Für Jungs
Für Mädels
Jahreszeit
Frühling
Herbst
Winter
Typ des Produktes
Mützen
8580000002799
858000002209
No reviews

Vielleicht gefällt Ihnen auch

Kunden, die diesen Artikel gekauft haben, kauften auch ...

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať ako chcete.