Kama pletená merino detská čiapka Gore Windstopper® BW20
Kama pletená merino detská čiapka Gore Windstopper® BW20
Kama pletená merino detská čiapka...
Kama pletená merino detská čiapka...
Kama pletená merino detská čiapka...
Kama pletená merino detská čiapka...

Kama pletená merino detská čiapka Gore Windstopper® BW20

21023301
Nur noch wenige Teile verfügbar
27,90 €
Bruttopreis

Teplá merino pletená čiapka pre deti so vzorom severského štýlu od českej značky Kama je vybavená vetruodolnou priedušnou membránou Gore Windstopper®. Vďaka priedušnosti nedochádza k prílišnému poteniu a zároveň je hlava maximálne chránená pred vetrom a podchladením. Neoceniteľná súčasť zimnej výbavy. Univerzálna veľkosť. 

Größe
Farbe
  • Fuchsiová (Unuo)
  • Tyrkysová (Unuo)
  • Tmavomodrá

Kama je jediná značka na našom trhu, ktorá vyrába čiapky a kukly s membránou Windstopper® aj pre deti.

Teplá športová detská čiapka z merino vlny so severským vzorom je ideálna na outdoorové aktivity, ale aj na bežné nosenie do školy či škôlky. Čiapka pre deti je vybavená špeciálnou membránou Gore Windstopper®, ktorá je vetruodolná a priedušná zároveň. Dieťa je tak chránené proti vetru aj podchladeniu, čo robí túto čiapku tou správnou voľbou do chladného zimného počasia.

Detská čiapka je vyrobená zo zmesovej priadze 50/50 Merino vlna/akryl rakúskej firmy Schoeller. Ovčia vlna merino poskytuje výborné termoregulačné vlastnosti. Je vhodná aj pre deti s alergiou, nakoľko ovčia vlna nepohlcuje prach a je antibakteriálna. Má univerzálnu veľkosť.

Kama výrobky sú zhotovené v Českej republike a podliehajú najprísnejšiemu ekologickému štandardu Bluesign.

Materiál:

50% merino vlna + 50% akryl Schoeller

vnútorná vrstva: membrána Gore Windstopper®

Prečo kúpiť:

-          vyrobené v Českej republike

-          membrána Gore Windstopper®

-          merino vlna poskytuje tie najlepšie termoregulačné vlastnosti 

-          vďaka jemnosti materiálu vhodná aj pre tie najmenšie deti

-          dizajnové, funkčné a hlavne pohodlné

-          spĺňa najprísnejší ekologický štandard Bluesign 

Starostlivosť:

-          ručné pranie: ÁNO - ideálne prať spôsobom ručného prania, odporúčame max 30°C. Pri plákaní postačí postupne znižovať teplotu vody, aby nedošlo k vyzrážaniu či deformácii. Potom stačí jemne vyžmýkať a sušiť vo vodorovnej polohe, aby nedošlo k vyťahaniu materiálu. Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu.

-          pranie v práčke: ÁNO na 30°C - odporúčame prať výhradne v programe na vlnu, ktorý rešpektuje šetrnejšie pranie. Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu a ochranné sieťky. 

-          žehlenie: NIE

-          aviváž: NIE

-          sušička: NIE - ani nesušiť na priamom zdroji tepla. V prípade, že kúrenie presiahne teplotu 30°C, (čo je úplne bežné) voda obsiahnutá v úplete sa zahreje taktiež nad 30°C a výrobok sa zrazí rovnakým spôsobom ako pri nevhodnom praní.

-           bielenie: NIE

Pozor!
Pranie v teplejšej vode (viac než 30°C) a dlhé pretáčanie v práčke výrobok znehodnotí, úplet splstnatie a zrazí sa. Takto znehodnotený výrobok nemožno reklamovať!

SCHOELLER®

Kvalitný svetový výrobca vlnených merino priadzí pre športové oblečenie a mnohých ďalších podobných výrobkov. Táto rakúska spoločnosť je popredným poskytovateľom priadzí pre ponúkané vlnené výrobky z ovčej vlny merino - je výhradným dodávateľom priadzí pre značku KAMA. Všetky priadze značky Schoeller sú vyrábané s maximálnym dôrazom na odolnosť a stálosť uvedených vlastností a zároveň pri ekologickom štandarde BLUESIGN.

BLUESIGN®

Výrobné procesy podľa štandardu Bluesign® sú zamerané na maximálnu produktivitu použitých zdrojov, ochranu a bezpečnosť životného prostredia, ochranu zdravia pri práci a ochranu spotrebiteľa.

GORE WINDSTOPPER®

Kompletne vetruodolná, napriek tomu extrémne priedušná membrána. Táto kombinácia ochrany a priedušnosti minimalizuje chladiaci účinok vetra a znižuje tak riziko podchladenia a zároveň i prehriatia, keď je dieťa aktívne.

Material
50% Merinowolle + 50% Akryl
Weitere material
Windstopper
Design
Für Jungs
Für Mädels
Jahreszeit
Frühling
Herbst
Winter
Typ des Produktes
Mützen
8580000029796
858000042144
No reviews

Vielleicht gefällt Ihnen auch

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať ako chcete.