Rastúca šiltovka zo 100% merino vlny - TOP pokrývka hlavy od prvého slniečka

Rastúca šiltovka zo 100% merino vlny - TOP pokrývka hlavy od prvého slniečka

Funkčná šiltovka zo 100% merino vlny, ktorá ochráni pred slnkom? A navyše vydrží vášmu drobcovi nejedno leto? Presne takú pre vás máme!  čítať viac
Nórska značka DEVOLD - majstri vlny neuveriteľných 167 rokov!

Nórska značka DEVOLD - majstri vlny neuveriteľných 167 rokov!

DEVOLD oblieka Nórov od roku 1853. A nás veľmi teší, že vaše deti oblečieme do tej najkvalitnejšej merino vlny práve my - ACTIVE KIDS.  čítať viac
Ako funguje merino na nohách?

Ako funguje merino na nohách?

Mať nohy ako v bavlnke? Kto by nechcel, ale bavlna na to stačiť nebude....   čítať viac
Merino vlna má na údržbu špeciálne požiadavky. No starostlivosť je takto jednoduchá!

Merino vlna má na údržbu špeciálne požiadavky. No starostlivosť je takto jednoduchá!

Pri každom texte, kde chválim merino vlnu mám zvláštny pocit, že sa mi to raz vypomstí, lebo keby všetci prešli na tento materiál (však logicky, keďže je skoro na všetko najlepší), nebude ho vo svete dosť alebo brutálne stúpne jeho cena. Ale opäť to raz risknem! čítať viac
Pripravení na jeseň: ako obliecť dieťa na hory

Pripravení na jeseň: ako obliecť dieťa na hory

Na čo všetko nezabudnúť pri výlete na hory a aké oblečenie dieťa spoľahlivo ochráni pred prehriatím či podchladením?  čítať viac
Objavte 15 úžasných vlastností merino vlny, pre ktoré si ju ihneď obľúbite

Objavte 15 úžasných vlastností merino vlny, pre ktoré si ju ihneď obľúbite

100% prírodné vlákno merino sa stáva čoraz obľúbenejším medzi rodičmi, ktorí svojim deťom doprajú tú najvyššiu kvalitu. No vedeli ste, že detské oblečenie z merino vlny je využiteľné celoročne a nie iba na zimnú lyžovačku? Čo je to vlastne merino vlna a aké sú jej prednosti? čítať viac
Tip na dobrodružný výlet kam oficiálny chodník nevedie, no na deti sú tam nachystaní!

Tip na dobrodružný výlet kam oficiálny chodník nevedie, no na deti sú tam nachystaní!

Vyberte sa s nami na rodinnú turistiku na miesto, ktoré ponúka vynikajúce výhľady a súčasne je ľahko dostupné! čítať viac
Leto, nosenie detí, výkon a netreba dieťa prezliekať? Tajomstvo ako na to prezradené!

Leto, nosenie detí, výkon a netreba dieťa prezliekať? Tajomstvo ako na to prezradené!

Vrútime sa nadšene do chaty, čas dobrý, dieťa zobudené, ide von z nosiča, muž už vyťahuje náhradné oblečenie, ale chytám, „čumím ako puk“, netreba. čítať viac
Detské softshellové oblečenie: a jeseň môže začať

Detské softshellové oblečenie: a jeseň môže začať

Maj sa pekne leto a ahoj jeseň! Prečo svoje dieťa v tomto ročnom období obliecť do softshellu značky Unuo? čítať viac
Pripravení na leto: tieto veci nesmú chýbať v detskom ruksačiku

Pripravení na leto: tieto veci nesmú chýbať v detskom ruksačiku

Pobaľte sa s nami na cestu za dobrodružstvami pri mori. Na týchto 6 vecí by ste nemali zabudnúť. čítať viac
Oblečenie pre novorodenca, ktoré s ním porastie

Oblečenie pre novorodenca, ktoré s ním porastie

Čo je to detské rastúce oblečenie merino, aké má výhody a akú veľkosť svojmu dieťatku vybrať? To všetko sa dozviete v tomto článku! čítať viac
10 mýtov a faktov o merino vlne

10 mýtov a faktov o merino vlne

Merino vlna na leto? Jednoznačne áno! Tento unikátny 100% prírodný materiál s výbornými termoregulačnými vlastnosťami je možné nosiť po celý rok. Je o ňom už známe, že v lete chladí a v zime hreje. Neveríte? Prečítajte si náš najnovší článok a uveríte :-) Spísali sme pre vás najčastejšie mýty a fakty o merino vlne. čítať viac
4 skvelé tipy na funkčné detské oblečenie do jarného počasia

4 skvelé tipy na funkčné detské oblečenie do jarného počasia

Aj vy cítite, že vzduch zrazu vonia akosi inak? Jar prináša na tváre ľudí úsmev, spokojnosť, smiech a radosť zo života. Prebúdza sa nielen príroda, no po dlhom zimnom útlme aj my. Naše deti majú pred nami, samozrejme, už pár dní náskok :-) S príchodom jari sa predlžujú dni, a teda aj čas, ktorý trávime vonku. Počasie je však ešte premenlivé, rána chladné a pribúdajú aj daždivé dni. Aké je najlepšie oblečenie pre deti do jarného počasia? Čo všetko sa skrýva pod pojmom "funkčné detské oblečenie"?  čítať viac
10 hlavných dôvodov, prečo kúpiť detské tepláky spod Tatier Carpe DM a rozhovor s Dobravou

10 hlavných dôvodov, prečo kúpiť detské tepláky spod Tatier Carpe DM a rozhovor s Dobravou

O tom, že tepláky sa stali módnym hitom, už niet pochýb. Nenápadne sa presunuli zo športovísk aj na ulice, do školských lavíc, na diskotéky. Nosia ich deti i dospelí. O ich popularitu sa veľkou mierou pričinila aj slovenská dizajnérka a majiteľka firmy Dobrava Míčka Škvaridlová so svojou značkou Carpe DM, ktorá svoje jedinečné tepláky úspešne predáva už niekoľko rokov po celom svete. Dobrava je navyše aj milujúcou maminou, a tak veľmi dobre vie, aké vysoké požiadavky musí spĺňať práve detské oblečenie. čítať viac
8 hlavných dôvodov, prečo kúpiť letné detské oblečenie s ochranným faktorom UPF 50+

8 hlavných dôvodov, prečo kúpiť letné detské oblečenie s ochranným faktorom UPF 50+

Slniečko hreje a láka nás vonku do prírody, na letnú dovolenku, k jazerám aj k moru. Leto si chceme užiť aj s našimi ratolesťami. Mali by sme však vedieť, ako na nás a naše deti slnečné žiarenie pôsobí a ako sa chrániť pred jeho negatívnymi účinkami. Aké sú výhody detského oblečenia s ochranným faktoroma hlavne význam pre naše deti a čo vlastne skratka UPF 50+ znamená? čítať viac

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať ako chcete.