Prebieha presmerovanie na platobnú bránu.

Activekids blog - novinky

10 hlavných dôvodov, prečo kúpiť detské tepláky spod Tatier CARPE DM a rozhovor s Dobravou

O tom, že tepláky sa stali módnym hitom, už niet pochýb. Nenápadne sa presunuli zo športovísk aj na ulice, do školských lavíc, na diskotéky. Nosia ich deti i dospelí. Ľudia ich jednoducho milujú. O ich popularitu sa veľkou mierou pričinila aj slovenská dizajnérka a majiteľka firmy Dobrava Míčka Škvaridlová so svojou značkou CARPE DM, ktorá svoje jedinečné tepláky úspešne predáva už niekoľko rokov po celom svete. Dobrava je navyše aj milujúcou maminou, a tak veľmi dobre vie, aké vysoké požiadavky musí spĺňať práve detské oblečenie. A pretože jej nadčasové detské tepláky ponúkame exluzívne ako jediný práve v našom e-shope, chceli by sme vám Dobravu a jej tvorbu bližšie predstaviť. Kto stojí za touto úspešnou slovenskou značkou? Ako sa prepracovala profesionálna tanečníčka a fashion dizajnérka spod Tatier až na tohtoročný fashion week v Číne? Prečo svoju výrobu nikdy nepresunie do lacných ázijských krajín? To všetko sa dočítate v našom najnovšom článku.
Čítať viac

8 hlavných dôvodov, prečo kúpiť letné detské oblečenie s ochranným faktorom UPF 50+

Po dlhej zime tu máme konečne krásne letné dni. Slniečko hreje a láka nás vonku do prírody, na letnú dovolenku, k jazerám aj k moru. Leto si chceme užiť aj s našimi ratolesťami. Mali by sme však vedieť, ako na nás a naše deti slnečné žiarenie pôsobí a ako sa chrániť pred jeho negatívnymi účinkami. Detské oblečenie s ochranným faktorom UPF 50+ si v posledných rokoch získava svojich verných fanúšikov aj u nás na Slovensku. Aké sú jeho výhody a hlavne význam pre naše deti a čo vlastne skratka UPF 50+ znamená? To všetko sa dočítate v našom novom článku.
Čítať viac

SPOZNÁVAME NÓRSKO (ČASŤ I.)

Vydajte sa s nami spoznávať krajinu neopísateľnej prírodnej krásy, krajinu tých najkrajších fjordov sveta a tisícov vodopádov. Krajinu, kde je kvalitné funkčné outdoorové oblečenie základnou výbavou každého dieťaťa. Ako sme už v úvode e-shopu spomínali, celá myšlienka založenia ACTIVE KIDS vznikla počas nášho cestovania práve v tomto outdoorovom raji - v Nórsku.
Čítať viac
Akceptovať

Táto stránka používa cookies. Kliknutím na akceptovať súhlasíte s podmienkami používania.