Horúce leto za sebou zatvára dvere. Stromy začínajú meniť farby listov, pofukuje čoraz chladnejší vietor. No naše malé ratolesti sú stále plné energie a chcú behať a hrať sa na ihriskách, na lúkach, v prírode. A mamy majú zasa plné hlavy otázok, ako dieťa obliecť, aby jesenné pľušte preskákalo bez ujmy na zdraví. Ráno cestou do škôlky či školy je už chladno, no slniečko okolo obeda ešte pekne pripeká. Načo však ťahať so sebou tašky s náhradným oblečením, keď je tu Unuo?

UNUO je česká značka vytvorená dnes už štvornásobnou maminou Petrou Plemlovou, ktorá veľmi dobre vie, čo deti potrebujú. Navrhuje svoje vlastné látky, z ktorých sa šije detské funkčné oblečenie a látkové plienky. Všetko od grafických návrhov až po finálny výrobok sa tvorí v Českej republike. A my sme veľmi radi, že môžeme vašim deťom ponúknuť vysoko kvalitné detské funkčné softshellové oblečenie s hravým dizajnom.

Unuo detské softshellové bundy a nohavice sú ideálnym oblečením na cestu do školy či škôlky, ale hlavne na rôzne aktivity vonku. A deťom bude jedno, či prší, fučí vietor alebo svieti zubaté slniečko. Vďaka ideálnemu materiálu sa budú cítiť pohodlne a uvoľnene v každom počasí. Používaný softshell 10/3 je materiál vetruvzdorný, s vodným stĺpcom 10.000 mm a priedušnosťou 3.000 g/m2. Dôležitá informácia: materiál spĺňa atest pre deti do 3 rokov. 

Bundička má hore prekrytý zips,aby dieťa neobťažoval a nepoškriabal. Všitý patent v rukávoch spoľahlivo chráni ruky pred vetrom a chladom. A keďže sú tieto bundy aj pre veľkých chlapcov a dievčatá, majú dve vrecká na všetky potrebné maličkosti, ako sú vreckovky, keksíky, kamienky ... Pre vyššiu bezpečnosť detí sú bundičky na zadnej strane ozdobené reflexnými nažehľovačkami.

Náplet v páse nohavíc je dostatočne vysoký, vďaka čomu nohavice nekĺžu dole a môžete mať istotu, že má dieťa chrbát v teple. Ďalšia vychytávka je gumička, vďaka ktorej sa do topánok nedostane voda ani sneh.  Rovnako ako bundička aj nohavice majú vrecká a reflexné nažehľovačky. 

Detské softshellové bundy spolu s nohavicami bez problémov nahradia kombinézu. Oblečte svoje deti do nohavíc a bundy od českej firmy UNUO a budete prekvapení, ako dobre sa v nich budú cítiť aj tí najväčší čertíci. A keď sa vrátia ufúľaní od hlavy po päty, kým sa okúpu, vy hravo zvládnete mokrou handričkou vyčistiť toto skvelé oblečenie. 

Ďalšou výhodou sofshellového oblečenia Unuo je nízka hmotnosť, takže zbaliť sa na výlet je jednoduchšie, bunda s nohavicami zaberú v batožine omnoho menej miesta než klasické kombinézy. Ak vaše dieťa ešte nemá túto vychytávku v podobe softshellového oblečenia v svojom šatníku, s blížiacim sa jesenným počasím je najvyšší čas nad ním porozmýšľať. Prejdite sa našou zaujímavou ponukou softshellového oblečenia a určite si vyberiete. 

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať ako chcete.