Prebieha presmerovanie na platobnú bránu.

Testujeme pre vás

Čo zbaliť deťom k vode - testovanie špeciálneho oblečenia s ochranným faktorom UPF 50+.

Naše oblečko opäť vyrazilo do sveta. Tentokrát testoval špeciálne letné oblečenie s ochranným faktorom UPF 50+ náš malý dobrodruh na exotických Maledivách. Ako obstálo? Splnilo očakávania a nároky rodičov? Čo všetko zbaliť drobcom na letnú dovolenku k vode? 
Čítať viac

Detská čiapka z merino vlny - a jarná dilema vyriešená. Testovanie nórskej značky DEVOLD.

Testovali sme pre vás detskú čiapku z unikátnej merino vlny vhodnú už pre tie najmenšie ratolesti. V čom sa líši merino vlna od „bežných“ materiálov? Je táto čiapka vhodná do teplejšieho počasia? Mrknite na našu najnovšiu recenziu. Malá nomádka tentokrát vyrazila do Barcelony a my sme jej pribalili na cestu detskú čiapku nórskej značky Devold z kolekcie Breeze, ktorá je vhodná do teplejšieho počasia 0°C/+40°C.
Čítať viac

Detské oblečenie z merino vlny. A zima má smolu - testovanie nórskej značky DEVOLD.

Malá nomádka v Portugalsku testovala funkčné oblečenie z merino vlny, vďaka ktorej nemusia byť deti v chladnom počasí nababušené ako cibule, ale zároveň sú v teple. Ako obstálo?
Čítať viac

Vianoce v Laponsku u Santa Clausa - testovanie termoprádla z merino vlny LASTING a detských čiapok KAMA

Naše detské oblečenie opäť vyrazilo do sveta. Máme pre vás ďalší článok v novej rubrike Cestujeme = testujeme. Tentokrát sme obliekli do merino vlny chlapcov z Cestuj s deťmi na ich rozprávkovú vianočnú cestu do Laponska, fínskeho Rovaniemi a to priamo do dedinky Santa Clausa.  ❄️ No povedzte, môže to byť ešte čarovnejšie? ❄️ Ako obstálo termoprádlo z merino vlny českej značky LASTING v tuhej fínskej zime? Ochránila čiapka KAMA citlivé detské uši pred vetrom a mrazom? Splnilo naše detské oblečenie prísne kritéria rodičov? To všetko sa dočítate v našom najnovšom článku. Čítajte pozorne, máme pre vás aj malé prekvapenie :-) 
Čítať viac

Škaredé počasie už nemusí byť strašiakom - testovanie funkčného oblečenia značky UNUO

Prinášame vám našu najnovšiu rubriku Cestujeme = testujeme. Aby sme vám predstavili naše jednotlivé značky čo najlepšie, rozhodli sme sa, že budeme pre vás naše oblečenie testovať a založili sme novú rubriku Cestujeme = testujeme. Ako už mnohí viete, nápad založiť Active Kids sa zrodil počas nášho cestovania jednou z najkrajších krajín sveta - NÓRSKOM. Active Kids nie je len obyčajný e-shop s detským oblečením. Active Kids je o aktívnom pohybe na čerstvom vzduchu, o rodinných výletoch, o cestovaní s deťmi. A práve pri takýchto aktivitách bude naše oblečenie vystavené tým pravým outdoorovým podmienkam. Aby sme však boli objektívni, testovať nebudú priamo naši najmenší, no prizvali sme si na spoluprácu aktívnych cestovateľov s deťmi, úspešných cestovateľských blogerov. Ich deti dajú nášmu oblečku poriadne zabrať, otestujú ho v rôznych klimatických podmienkach, v rôznych kútoch sveta. Rodičia si budú všimať kvalitu materiálov, šitia, farebnú stálosť, nároky na údržbu, pohodlnosť, funkčnosť,... A s výsledkom sa samozrejme s vami vždy podelíme :-)
Čítať viac