Prebieha presmerovanie na platobnú bránu.

Lasting junior detské návleky na nohy bežecké RCC

Lasting Lasting

Nový produkt

Lasting detské návleky na nôžky RCC Rozšíriť

Detské bežecké kompresné návleky na nohy českej značky Lasting boli navrhnuté špeciálne pre aktívnych chlapcov a dievčatá, ktorí sa neboja športového tréningu s vysokou mierou záťaže. Stupňovaná kompresia zlepšuje prúdenie krvi v svaloch, znižuje poškodzovanie svalovej hmoty pri dlhotrvajúcej záťaži a znižuje únavu. Dostupné vo veľkosti S/M a L/XL.

Viac podrobností

Skladom

6,90 €

s DPH

Nakúpte o 70,00 € viac a získajte poštovné zdarma

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 6 vernostných bodov. Za obsah košíka získate celkom 6 bodov , ktoré môžu byť prevedené na zľavový kupón v hodnote 0,30 €.

Dobierka je dostupná

Bežecké kompresné návleky na nohy pre deti aj dospelých z dielne českej značky Lasting sú zhotovené z jednovrstvového hladkého úpletu.  Tieto špeciálne kompresné návleky majú pozitívny vplyv na krvný obeh. Stupňovaná kompresia zlepšuje prúdenie krvi v svaloch, znižuje poškodzovanie svalovej hmoty pri dlhotrvajúcej záťaži a znižuje únavu. Ideálne pre športové tréningy aktívnych detí v teplotách od 0°C/+30°C.

Materiál:

85% polyamid, 15% elastan

Prečo kúpiť:

-          vyrobené v Českej republike

-          teploty od 0°C/+30°C

-          funkčné, pružné, priedušné a pohodlné

-          vysoká mechanická odolnosť

 Starostlivosť:

-          pranie: ÁNO na 30°C

-          žehlenie: NIE

-          aviváž: NIE 

-          sušička: NIE

-          bielenie: NIE

Česká rodinná firma LASTING SPORT má už vyše 25-ročnú tradíciu a jej výrobky - funkčná bielizeň a ponožky - získali mnoho ocenení za vysokú kvalitu a funkčnosť. Firma exportuje svoj tovar už do viac ako 50 krajín sveta. Jej filozofiou je ochrana životného prostredia pri činnostiach spojených s výrobou a vývojom nových produktov. Spolupracuje iba s dodávateľmi, ktorí garantujú a dodržujú ekologické spracovanie materiálov a etické zaobchádzanie so zvieratami. Firma LASTING SPORT oslovila nielen dospelých zákazníkov, ale stále viac sa zameriava aj na deti, ktoré sa v ponožkách a funkčných tričkách z jemnučkej merino vlny cítia príjemne aj pri tých najnáročnejších outdoorových  aktivitách.