Prebieha presmerovanie na platobnú bránu.

KiETLA obojstranný detský klobúčik s UV ochranou Cubic Sun

KiETLA KiETLA

Nový produkt

KiETLA obojstranný detský klobúčik s UV ochranou Cubic Sun Rozšíriť

Roztomilý obojstranný detský klobúčik od francúzskej značky KiETLA. Klobúčik má UPF50+ ochranu, vďaka ktorému bude váš drobec chránený proti UV lúčom. Klobúčik je vyrobený zo 100% bavlny s Oeko-Tex® certifikátom garantujúcim, že materiál neobsahuje látky škodlivé pre deti či životné prostredie. Široká strieška pre výborné tienenie.

Viac podrobností

Skladom

22,90 €

s DPH

Nakúpte o 70,00 € viac a získajte poštovné zdarma

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 22 vernostných bodov. Za obsah košíka získate celkom 22 bodov , ktoré môžu byť prevedené na zľavový kupón v hodnote 1,10 €.

Dobierka je dostupná

Veselý detský klobúčik pre chlapcov aj dievčatá francúzskej značky KiETLA je zhotovený zo 100% bavlny s Oeko-Tex® certifikátom, ktorý je garanciou, že výrobok neobsahuje žiadne látky škodlivé pre deti či životné prostredie. Poskytnutá UV ochrana s UPF indexom viac ako 50 (UPF 50+) blokuje až 97% UVB a 95% UVA lúčov, preto budú vaše deti spoľahlivo chránené pred horúcim letným slnkom.

Letný klobúčik pre chlapcov i dievčatá je obojstranný. Z jednej strany má farebný geometrický vzor a z druhej strany neutrálnu bielu s čiernym pásikom. Jedna strana striešky je širšia a otočením klobúčika ňou podľa potreby viac zatienite buď tvár alebo krk dieťaťa. Klobúk pre deti je vyrobený z ľahkej a rýchloschnúcej 100% Oeko-Tex® bavlny a je možné ho zaviazať na šnúrku. Navyše má systém na upnutie slnečných okuliarov KiETLA pomocou prevlečenia gumičky.

Dostupný v 5 veľkostiach:

45/47 cm (6 - 12 mesiacov)

47/49 cm (12 - 24 mesiacov)

50/52 cm (2 - 4 roky)

52/54 cm (4 - 6 rokov)

54/56 cm (6 - 8 rokov)

Materiál:

100% Oeko-Tex® bavlna

Prečo kúpiť:

-          vysoká ochrana pred škodlivým UV žiarením (UPF 50+)

-          široká strieška pre výborné tienenie

-          obojstranný (vzor vs. biela)

-          šnúrka na uviazanie

-          systém na upnutie slnečných okuliarov

-          rýchloschnúci, nízka hmotnosť

-          dizajnový s dostupnou cenou

Starostlivosť:

-          pranie: ÁNO na 30°C

-          žehlenie: NIE

-          aviváž: NIE

-          sušička: NIE

-          bielenie: NIE

Tipy Active Kids: 

-  ideálnym spoločníkom k detskému klobúčiku sú KiETLA UPF50+ OBLEČENIE A SLNEČNÉ OKULIARE

-  detský klobúk má systém na upnutie slnečných okuliarov KiETLA

MateriálBavlna

Ki ET LA je francúzska značka založená v roku 2010, ponúkajúca originálne detské doplnky. Ich dizajn navrhnutý priamo v Paríži sa sústreďuje pri každej kolekcii na štýlovosť a unikátnosť, no nezabúda ani na pohodlie detí pri ich nosení či ich ochranu. Prvé detské slnečné okuliare KiETLA uzreli svetlo sveta už v roku 2010 a vyhrali ocenenie École de Nantes Design award. KiETLA pokračuje vo svojej vynikajúcej práci dodnes a na trh kontinuálne prináša ďalšie zaujímavé kolekcie doplnkov pre deti.