Kama fleecová kukla s uškami DB20

Kama fleecová kukla s uškami DB20

21022001
Posledné kusy v sklade
21,90 €
S DPH

Roztomilá tenšia celofleecová kukla pre deti, ktorá má ušká. Je vyrobená z tenšieho elastického fleecu Tecnostretch 320g, ktorý má výborné termoizolačné vlastnosti, optimálnu priedušnosť a elasticitu. Je vhodný aj pre tie najmenšie deti, nakoľko je veľmi jemný na dotyk.

Veľkosť
Farba
  • Fuchsiová
  • Tyrkysová
  • Tmavomodrá

Tenšia celofleecová detská kukla s milými uškami je praktickým doplnkom na všetky outdoorové aktivity v jarnom a jesennom počasí, rovnako aj na cestu do škôlky. Elastický fleece Tecnostretch 320g (fleece s elastanom) má výborné termoizolačné vlastnosti, optimálnu priedušnosť a elasticitu. Je nedráždivý a veľmi jemný na dotyk, a preto vhodný aj pre tie najmenšie deti. Nepremokne tak rýchlo ako bežná bavlna a veľmi efektívne udržuje teplo. Ocenia ho malí aj veľkí športovci pri svojich každodenných výpravách za dobrodružstvom. 

Materiál:

100% Polyester - Tecnostretch 320g

Prečo kúpiť:

-          vyrobené v Českej republike

-          skvelé termoizolačné vlastnosti, veľmi efektívne udržuje teplo

-          výnikajúca schopnosť odvodu potu

-          optimálna priedušnosť a elasticita

-          vďaka jemnosti materiálu vhodná aj pre tie najmenšie deti

-          dizajnové, funkčné a hlavne pohodlné

Starostlivosť:

-          pranie: ÁNO na 30°C

-          žehlenie: NIE

-          aviváž: NIE

-          sušička: NIE

-          bielenie: NIE

TECNOSTRETCH®

Jemný a veľmi ľahký elestický materiál vhodný pre aktívny šport. Väzba vlákien tvorí odolnú vonkajšiu stranu, zatiaľ čo vnútorná polyesterová strana má výborné termoizolačné vlastnosti a výnikajúcu schopnosť odvodu potu. Spojenie polyesteru s elastanem je originálnym řiešením pre materiál so širokým využitím. Jeho vlastnosti: antipilling (nežmolkuje sa), vysoká termoizolácia, optimálna priedušnosť, elasticita a ľahkosť, nedráždivosť a super jemnosť na dotyk, jednoduchá údržba. Určený pre šport a outdoor.

Materiál
Polyester Tecnostretch
Pohlavie
Pre chlapca
Pre dievča
Ročné obdobie
Jar
Jeseň
Zima
Do šatky aj nosiča
Áno
8591006082333
858000023310
Žiadne hodnotenia

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať ako chcete.