Kama pletená merino čiapka s predĺženou ochranou uší B79

Kama pletená merino čiapka s predĺženou ochranou uší B79

21021702
Posledné kusy v sklade
25,90 €
S DPH

Teplá detská čiapka z merino vlny s predĺženou ochranou uší a krásnym nórskym vzorom je ideálna na všetky outdoorové aktivity, rovnako aj na cestu do škôlky či školy. Vnútorná časť je zateplená Tecnopile® fleecom, vďaka čomu je ideálna aj do veľmi chladného počasia. Dostupná v 2 veľkostiach.

Veľkosť
Farba
  • Fuchsiová
  • Tmavomodrá

Pletená čiapka pre deti s krásnym nórskym vzorom nikdy nevýjde z módy! Navyše skvele dopĺňa detské oblečenie hlavne v zime, keďže predĺženou časťou dobre ochraňuje aj uši. Vďaka podšívke z Tecnopile® fleecu sa hodí na všetky outdoorové aktivity v chladnejšom počasí aj na cestu do škôlky či školy. Je vyrobená zo zmesovej priadze 50/50 Fine Merino vlna/akryl rakúskej firmy Schoeller. Merino vlna je charakteristická skvelými termoregulačnými vlastnosťami. Vhodná je aj pre alergikov, pretože ovčia vlna nepohlcuje prach a je antibakteriálna. 

Kama produkty sú vyrobené v Českej republike a podliehajú najprísnejšiemu ekologickému štandardu Bluesign.


Materiál:

50% merino vlna + 50% akryl

vnútorná časť: čelo a uši sú extra zateplené fleecom Tecnopile®


Prečo kúpiť:

-          vyrobené v Českej republike

-          zateplené fleecom Tecnopile®

-          predĺžená ochrana uší

-          merino vlna poskytuje tie najlepšie termoregulačné vlastnosti 

-          vďaka jemnosti materiálu vhodná aj pre tie najmenšie deti

-          dizajnové, funkčné a hlavne pohodlné

-          spĺňa najprísnejší ekologický štandard Bluesign 


Starostlivosť:

-          ručné pranie: ÁNO - ideálne prať spôsobom ručného prania, odporúčame max 30°C. Pri plákaní postačí postupne znižovať teplotu vody, aby nedošlo k vyzrážaniu či deformácii. Potom stačí jemne vyžmýkať a sušiť vo vodorovnej polohe, aby nedošlo k vyťahaniu materiálu. Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu.

-          pranie v práčke: ÁNO na 30°C - odporúčame prať výhradne v programe na vlnu, ktorý rešpektuje šetrnejšie pranie. Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu a ochranné sieťky. 

-          žehlenie: NIE

-          aviváž: NIE

-          sušička: NIE - ani nesušiť na priamom zdroji tepla. V prípade, že kúrenie presiahne teplotu 30°C, (čo je úplne bežné) voda obsiahnutá v úplete sa zahreje taktiež nad 30°C a výrobok sa zrazí rovnakým spôsobom ako pri nevhodnom praní.

-           bielenie: NIE

Pozor!
Pranie v teplejšej vode (viac než 30°C) a dlhé pretáčanie v práčke výrobok znehodnotí, úplet splstnatie a zrazí sa. Takto znehodnotený výrobok nemožno reklamovať!


SCHOELLER®

Kvalitný svetový výrobca vlnených merino priadzí pre športové oblečenie a mnohých ďalších podobných výrobkov. Táto rakúska spoločnosť je popredným poskytovateľom priadzí pre ponúkané vlnené výrobky z ovčej vlny merino - je výhradným dodávateľom priadzí pre značku KAMA. Všetky priadze značky Schoeller sú vyrábané s maximálnym dôrazom na odolnosť a stálosť uvedených vlastností a zároveň pri ekologickom štandarde BLUESIGN.

BLUESIGN®

Výrobné procesy podľa štandardu Bluesign® sú zamerané na maximálnu produktivitu použitých zdrojov, ochranu a bezpečnosť životného prostredia, ochranu zdravia pri práci a ochranu spotrebiteľa.

TECNOPILE® 

Vysoko kvalitný polyesterový fleece renomovaného talianského výrobcu. Jeho produkcia vyniká najvyššou kvalitou, ktorá sa premieta do špičkovej úrovne finálnych produktov. Tecnopile je vyrábaný z dutých polyesterových vlákien. 


Materiál
50% merino vlna + 50% akryl
Doplnkový materiál
Fleece Tecnopile
Pohlavie
Pre chlapca
Pre dievča
Ročné obdobie
Jar
Jeseň
Zima
8580000001921
858000004159
Žiadne hodnotenia

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať ako chcete.