Kama pletená merino čiapka Windstopper® BW17
Kama pletená merino čiapka Windstopper® BW17
  • Výpredaj!
  • -30%
Kama pletená merino čiapka Windstopper® BW17
Kama pletená merino čiapka Windstopper® BW17

Kama pletená merino čiapka Windstopper® BW17

21021401
Posledné kusy v sklade
16,45 € 23,50 € -30%
S DPH

Teplá merino čiapka s membránou Windstopper® od českej značky Kama je ideálna na všetky outdoorové aktivity v chladnejšom počasí, rovnako aj na cestu do škôlky či školy. Vnútorná časť je podšitá fleecovým pruhom Windstopper®, ktorý chráni pred vetrom čelo a uši. Vďaka ovčej vlne merino poskytuje skvelé termoregulačné vlastnosti. 

Veľkosť
Farba
  • Biela
  • Fuchsiová
  • Tmavomodrá

Kama je jediná značka na našom trhu, ktorá vyrába čiapky a kukly s membránou Windstopper® aj pre deti. 

Teplá čiapka pre deti vyrobená z merino vlny má membránu Windstopper® a krásny nórsky vzor. Bola vytvorená na všetky outdoorové aktivity v chladnejšom počasí, no hodí sa aj na cestu do škôlky či školy. Táto detská čiapka je vyrobená zo zmesovej priadze 50/50 Fine Merino vlna/akryl rakúskej firmy Schoeller. Vďaka ovčej vlne merino poskytuje skvelé termoregulačné vlastnosti.

Je to čiapka aj pre deti s alergiou, nakoľko ovčia vlna nepohlcuje prach a je antibakteriálna. Vnútorná časť je podšitá fleecovým pruhom Windstopper®, ktorý chráni čelo a uši. Jedná sa o úplne novú kombináciu týchto dvoch materiálov, ktoré zaručujú vysokú ochranu proti vetru, priedušnosť, odolnosť voči oderu a hrejivosť.

Kama výrobky sú zhotovené v Českej republike a podliehajú najprísnejšiemu ekologickému štandardu Bluesign.

Materiál:

50% merino vlna + 50% akryl

vnútorná časť: podšitá fleecovým pruhom Windstopper®

Prečo kúpiť:

-          vyrobené v Českej republike

-          čelo a uši sú chránené fleecovým pruhom WINDSTOPPER®, vďaka ktorému je čiapka odolná voči vetru, priedušná a hrejivá

-          merino vlna poskytuje tie najlepšie termoregulačné vlastnosti 

-          vďaka jemnosti materiálu vhodná aj pre tie najmenšie deti

-          dizajnové, funkčné a hlavne pohodlné

-          spĺňa najprísnejší ekologický štandard Bluesign 

Starostlivosť:

-          ručné pranie: ÁNO - ideálne prať spôsobom ručného prania, odporúčame max 30°C. Pri plákaní postačí postupne znižovať teplotu vody, aby nedošlo k vyzrážaniu či deformácii. Potom stačí jemne vyžmýkať a sušiť vo vodorovnej polohe, aby nedošlo k vyťahaniu materiálu. Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu.

-          pranie v práčke: ÁNO na 30°C - odporúčame prať výhradne v programe na vlnu, ktorý rešpektuje šetrnejšie pranie. Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu a ochranné sieťky. 

-          žehlenie: NIE

-          aviváž: NIE

-          sušička: NIE - ani nesušiť na priamom zdroji tepla. V prípade, že kúrenie presiahne teplotu 30°C, (čo je úplne bežné) voda obsiahnutá v úplete sa zahreje taktiež nad 30°C a výrobok sa zrazí rovnakým spôsobom ako pri nevhodnom praní.

-           bielenie: NIE

Pozor!
Pranie v teplejšej vode (viac než 30°C) a dlhé pretáčanie v práčke výrobok znehodnotí, úplet splstnatie a zrazí sa. Takto znehodnotený výrobok nemožno reklamovať!

SCHOELLER®

Kvalitný svetový výrobca vlnených merino priadzí pre športové oblečenie a mnohých ďalších podobných výrobkov. Táto rakúska spoločnosť je popredným poskytovateľom priadzí pre ponúkané vlnené výrobky z ovčej vlny merino - je výhradným dodávateľom priadzí pre značku KAMA. Všetky priadze značky Schoeller sú vyrábané s maximálnym dôrazom na odolnosť a stálosť uvedených vlastností a zároveň pri ekologickom štandarde BLUESIGN.

BLUESIGN®

Výrobné procesy podľa štandardu Bluesign® sú zamerané na maximálnu produktivitu použitých zdrojov, ochranu a bezpečnosť životného prostredia, ochranu zdravia pri práci a ochranu spotrebiteľa.

WINDSTOPPER® 

je špeciálnym produktom spoločnosti W. L. GORE & Associates GmbH. Český výrobca KAMA na základe lincencií je jediným spracovateľom membrán Windstopper. Vnútorný pruh WINDSTOPPER® je absolútne vetruodolný a extrémne priedušný. Je vhodný pre každý aktívny pobyt v prírode, kde je nevyhnutné chrániť sa pred prechladnutím. Vďaka stálemu komfortu je vhodný i k bežnému dennému noseniu.

Materiál
50% merino vlna + 50% akryl
Doplnkový materiál
Windstopper
Pohlavie
Pre chlapca
Pre dievča
Ročné obdobie
Jar
Jeseň
Zima
8591006075588
858000018873
Žiadne hodnotenia

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať ako chcete.