Kama pletená merino detská čiapka baby s predĺženou ochranou uší B75
  • Výpredaj!
  • -40%
Kama pletená merino detská čiapka baby s predĺženou ochranou uší B75
Kama pletená merino detská čiapka...
Kama pletená merino detská čiapka...

Kama pletená merino detská čiapka baby s predĺženou ochranou uší B75

21020901
Posledné kusy v sklade
12,90 € 21,50 € -40%
S DPH

Teplá detská čiapka z merino vlny českej značky Kama je vďaka šnúrkam na uviazanie pod bradou a predĺženej ochrane uší ideálna už pre tých najmenších drobčekov. Je vyrobená zo zmesovej priadze 50/50 Fine Merino vlna/akryl. Detská čiapka je podšitá fleecom Tecnopile® a hodí sa aj do mrazivého počasia. Krásne prekryje celé čelo a uši. 

Veľkosť
Farba
  • Biela
  • Ružová
  • Tyrkysová
  • Tmavomodrá

Teplá detská čiapka z merino vlny s predĺženou ochranou detských uší a praktickými šnúrkami na uviazanie pod bradou je ideálna už pre tých najmenších drobčekov. Krásne prekryje celé čelo a uši. Vďaka podšívke z Tecnopile® fleecu výborne zahreje aj v mrazivom počasí. Fleece Tecnopile® má skvelé termoizolačné vlastnosti, optimálnu priedušnosť a elasticitu. Je nedráždivý a veľmi jemný na dotyk, vhodný aj pre tie najmenšie deti. Je vhodná do kočíka, šatky aj nosiča. 

Detská čiapka je vyrobená zo zmesovej priadze 50/50 Merino vlna/akryl rakúskej firmy Schoeller. Ovčia vlna merino poskytuje skvelé termoregulačné vlastnosti. Táto detská čiapka s farebnými pruhmi je vhodná aj pre deti s alergiou, nakoľko ovčia vlna nepohlcuje prach a je antibakteriálna. Čiapka je dostupná v 2 veľkostiach (viď. tabuľka veľkostí) a má výšku 19cm.

Kama výrobky sú zhotovené v Českej republike a podliehajú najprísnejšiemu ekologickému štandardu Bluesign.

BLUESIGN®

Výrobné procesy podľa štandardu Bluesign® sú zamerané na maximálnu produktivitu použitých zdrojov, ochranu a bezpečnosť životného prostredia, ochranu zdravia pri práci a ochranu spotrebiteľa.

SCHOELLER®

Kvalitný svetový výrobca vlnených merino priadzí pre športové oblečenie a mnohých ďalších podobných výrobkov. Táto rakúska spoločnosť je popredným poskytovateľom priadzí pre ponúkané vlnené výrobky z ovčej vlny merino - je výhradným dodávateľom priadzí pre značku KAMA. Všetky priadze značky Schoeller sú vyrábané s maximálnym dôrazom na odolnosť a stálosť uvedených vlastností a zároveň pri ekologickom štandarde BLUESIGN.

TECNOPILE® 

Vysoko kvalitný polyesterový fleece renomovaného talianského výrobcu. Jeho produkcia vyniká najvyššou kvalitou, ktorá sa premieta do špičkovej úrovne finálnych produktov. Tecnopile je vyrábaný z dutých polyesterových vlákien.

Materiál:

vonkajšia časť: 50% merino vlna + 50% akryl Schoeller

vnútorná časť: funkčný materiál Tecnopile® fleece

Prečo kúpiť:

-          vyrobené v Českej republike

-          krásne prekryje celé čelo a uši

-          predĺžená ochrana uší

-          šnúrky na uviazanie pod bradou

-          vhodná do chladného zimného počasia

-          celá vnútorná časť zateplená jemným fleecom Tecnopile®

-          merino vlna poskytuje tie najlepšie termoregulačné vlastnosti 

-          vďaka jemnosti materiálu vhodná aj pre tie najmenšie deti

-          vhodná do kočíka, šatky aj nosiča

-          dizajnové, funkčné a hlavne pohodlné

-          spĺňa najprísnejší ekologický štandard Bluesign 

-          dostupná v 2 veľkostiach (viď. tabuľka veľkostí) a má výšku 19cm

Starostlivosť:

-          ručné pranie: ÁNO - ideálne prať spôsobom ručného prania, odporúčame max 30°C. Pri plákaní postačí postupne znižovať teplotu vody, aby nedošlo k vyzrážaniu či deformácii. Potom stačí jemne vyžmýkať a sušiť vo vodorovnej polohe, aby nedošlo k vyťahaniu materiálu. Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu.

-          pranie v práčke: ÁNO na 30°C - odporúčame prať výhradne v programe na vlnu, ktorý rešpektuje šetrnejšie pranie. Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu a ochranné sieťky. 

-          žehlenie: NIE

-          aviváž: NIE

-          sušička: NIE - ani nesušiť na priamom zdroji tepla. V prípade, že kúrenie presiahne teplotu 30°C, (čo je úplne bežné) voda obsiahnutá v úplete sa zahreje taktiež nad 30°C a výrobok sa zrazí rovnakým spôsobom ako pri nevhodnom praní.

-           bielenie: NIE

Pozor!
Pranie v teplejšej vode (viac než 30°C) a dlhé pretáčanie v práčke výrobok znehodnotí, úplet splstnatie a zrazí sa. Takto znehodnotený výrobok nemožno reklamovať!

Materiál
50% merino vlna + 50% akryl
Doplnkový materiál
Fleece Tecnopile
Pohlavie
Pre chlapca
Pre dievča
Ročné obdobie
Jar
Jeseň
Zima
Typ produktu
Čiapky a kukly
Do šatky aj nosiča
Áno
8580000023046
858000033029
Žiadne hodnotenia

K tomuto produktu odporúčame

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať ako chcete.