Kama pletená merino detská čiapka pruhovaná B70
Kama pletená merino detská čiapka pruhovaná B70
  • Výpredaj!
  • -40%
Kama pletená merino detská čiapka pruhovaná B70
Kama pletená merino detská čiapka pruhovaná B70
Kama pletená merino detská čiapka...
Kama pletená merino detská čiapka...

Kama pletená merino detská čiapka pruhovaná B70

21025604
Posledné kusy v sklade
12,54 € 20,90 € -40%
S DPH

Stredne hrubá merino čiapka s farebnými pruhmi od českej značky Kama je ideálna na všetky outdoorové aktivity, rovnako aj na cestu do škôlky či školy. Čiapka s funkčným materiálom Polycolon® vo vnútri je vhodná na každodenné nosenie na jar/jeseň a cez teplejšiu zimu. Nie je vhodná do silných mrazov. Čiapka má univerzálnu veľkosť a výšku 20cm.

Veľkosť
Farba
  • Biela
  • Sivá
  • Svetlosivá

Stredne hrubá športová čiapka pre deti vyrobená z merino vlny. Vnútorná časť čela a uší je podšitá funkčným materiálom Polycolon®, vďaka ktorému je vhodná na nosenie v jarnom/jesennom a teplejšom zimnom počasí. Nie je vhodná do silných mrazov. Je ideálna na všetky outdoorové aktivity a rovnako skvelá aj na cestu do škôlky či školy. Táto detská čiapka je vyrobená zo zmesovej priadze 50/50 Merino vlna/akryl rakúskej firmy Schoeller. Vďaka ovčej vlne merino poskytuje skvelé termoregulačné vlastnosti. Čiapka má univerzálnu veľkosť (viď. tabuľka veľkostí) a výšku 20cm.

Kama výrobky sú zhotovené v Českej republike a podliehajú najprísnejšiemu ekologickému štandardu Bluesign.

BLUESIGN®

Výrobné procesy podľa štandardu Bluesign® sú zamerané na maximálnu produktivitu použitých zdrojov, ochranu a bezpečnosť životného prostredia, ochranu zdravia pri práci a ochranu spotrebiteľa.

SCHOELLER®

Kvalitný svetový výrobca vlnených merino priadzí pre športové oblečenie a mnohých ďalších podobných výrobkov. Táto rakúska spoločnosť je popredným poskytovateľom priadzí pre ponúkané vlnené výrobky z ovčej vlny merino - je výhradným dodávateľom priadzí pre značku KAMA. Všetky priadze značky Schoeller sú vyrábané s maximálnym dôrazom na odolnosť a stálosť uvedených vlastností a zároveň pri ekologickom štandarde BLUESIGN.

POLYCOLON®

POLYCOLON® je priadza výrobcu Schoeller. Ide o hydrofóbne vlákno určené pre vnútorné časti čapic a čeleniek. Neabsorbuje vlhkosť, len ju odvádza a predáva ju vonkajšej vrstve, kde je odparená. Má veľmi dobré tepelné vlastnosti a je o 40 % ľahšia ako bavlna. POLYCOLON® odpudzuje i nečistotu. Je predovšetkým vhodný pre aktívnych športovcov, ale vďaka nedráždivosti i pre bežné nosenie ako pre dospelých, tak pre deti. Polycolon® v čapiciach a čelenkách KAMA® je tá časť výrobku, kedy vrchný farebný či vzorovaný úplet prechádza vo vnútri výrobku do 5–7 cm širokého jasne bieleho pruhu. V niekterých náročnejších modeloch tvorí celú vnútornú partiu čapice.

Materiál:

vonkajšia časť: 50% merino vlna + 50% akryl

vnútorná časť: čelo a uši podšité funkčným materiálom Polycolon®

Prečo kúpiť:

-          vyrobené v Českej republike

-          vhodná na jar/jeseň a teplejšiu zimu

-          čelo a uši podšité funkčným materiálom Polycolon®

-          merino vlna poskytuje tie najlepšie termoregulačné vlastnosti 

-          dizajnové, funkčné a hlavne pohodlné

-          spĺňa najprísnejší ekologický štandard Bluesign 

-          UNI veľkosť (viď. tabuľka veľkostí) a výška 20cm

Starostlivosť:

-          ručné pranie: ÁNO - ideálne prať spôsobom ručného prania, odporúčame max 30°C. Pri plákaní postačí postupne znižovať teplotu vody, aby nedošlo k vyzrážaniu či deformácii. Potom stačí jemne vyžmýkať a sušiť vo vodorovnej polohe, aby nedošlo k vyťahaniu materiálu. Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu.

-          pranie v práčke: ÁNO na 30°C - odporúčame prať výhradne v programe na vlnu, ktorý rešpektuje šetrnejšie pranie. Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu a ochranné sieťky. 

-          žehlenie: NIE

-          aviváž: NIE

-          sušička: NIE - ani nesušiť na priamom zdroji tepla. V prípade, že kúrenie presiahne teplotu 30°C, (čo je úplne bežné) voda obsiahnutá v úplete sa zahreje taktiež nad 30°C a výrobok sa zrazí rovnakým spôsobom ako pri nevhodnom praní.

-           bielenie: NIE

Pozor!
Pranie v teplejšej vode (viac než 30°C) a dlhé pretáčanie v práčke výrobok znehodnotí, úplet splstnatie a zrazí sa. Takto znehodnotený výrobok nemožno reklamovať!

Materiál
50% merino vlna + 50% akryl
Doplnkový materiál
Polycolon
Pohlavie
Pre chlapca
Pre dievča
Ročné obdobie
Jar
Jeseň
Zima
Typ produktu
Čiapky a kukly
8580000013078
858000019924
Žiadne hodnotenia

K tomuto produktu odporúčame

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať ako chcete.