Kama pletená merino kukla Windstopper® DB21
Kama pletená merino kukla Windstopper® DB21
Kama pletená merino kukla Windstopper® DB21
Kama pletená merino kukla Windstopper® DB21

Kama pletená merino kukla Windstopper® DB21

21025001
Posledné kusy v sklade
29,90 €
S DPH

Veľmi teplá merino kukla pre deti s membránou Windstopper® českej značky Kama je ideálna na všetky outdoorové aktivity v chladnom zimnom počasí, no aj na cestu do škôlky či školy. Použitý materiál je zmesová priadza 50/50 Fine Merino vlna/akryl, ktorá podlieha najprísnejšiemu ekologickému štandardu Bluesign. Vďaka ovčej vlne merino má kukla skvelé termoregulačné vlastnosti.

Veľkosť
Farba
  • Biela
  • Sivá
  • Tmavomodrá

Kama je jediná značka na našom trhu, ktorá vyrába čiapky a kukly s membránou Windstopper® aj pre deti. 

Extrateplá merino kukla pre deti disponuje membránou Windstopper® a aj vďaka tomu je ideálna na všetky outdoorové aktivity v chladnom zimnom počasí, rovnako aj na cestu do škôlky či školy. Táto kukla je zhotovená zo zmesovej priadze 50/50 Fine Merino vlna/akryl rakúskej firmy Schoeller. 

Vďaka ovčej vlne merino má kukla skvelé termoregulačné vlastnosti. Je vhodná aj pre alergikov, nakoľko ovčia vlna nepohlcuje prach a je antibakteriálna. Vnútorný úplet kukly je vyrobený z priadze Polycolon, ktorá dokonale odvádza vlhkosť. Polyesterová podšívka s lamináciou membrány Windstopper je tiež vo vnútri kukly. Toto je úplne nová kombinácia materiálov, ktoré zaručia vysokú ochranu proti vetru, priedušnosť, odolnosť voči oderu a hrejivosť.

Výrobky od značky Kama sú vyrobené v Českej republike a podliehajú najprísnejšiemu ekologickému štandardu Bluesign.

Materiál:

50% merino vlna + 50% akryl

vnútorný úplet: Polycolon

vnútorná časť kukly: polyesterová podšívka s lamináciou membrány Windstopper®

Prečo kúpiť:

-          vyrobené v Českej republike

-          obsahuje WINDSTOPPER®, vďaka ktorému je kukla odolná voči vetru, priedušná a hrejivá

-          merino vlna poskytuje tie najlepšie termoregulačné vlastnosti 

-          vďaka jemnosti materiálu vhodná aj pre tie najmenšie deti

-          dizajnové, funkčné a hlavne pohodlné

-          spĺňa najprísnejší ekologický štandard Bluesign 

Starostlivosť:

-          ručné pranie: ÁNO - ideálne prať spôsobom ručného prania, odporúčame max 30°C. Pri plákaní postačí postupne znižovať teplotu vody, aby nedošlo k vyzrážaniu či deformácii. Potom stačí jemne vyžmýkať a sušiť vo vodorovnej polohe, aby nedošlo k vyťahaniu materiálu. Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu.

-          pranie v práčke: ÁNO na 30°C - odporúčame prať výhradne v programe na vlnu, ktorý rešpektuje šetrnejšie pranie. Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu a ochranné sieťky. 

-          žehlenie: NIE

-          aviváž: NIE

-          sušička: NIE - ani nesušiť na priamom zdroji tepla. V prípade, že kúrenie presiahne teplotu 30°C, (čo je úplne bežné) voda obsiahnutá v úplete sa zahreje taktiež nad 30°C a výrobok sa zrazí rovnakým spôsobom ako pri nevhodnom praní.

-           bielenie: NIE

Pozor!
Pranie v teplejšej vode (viac než 30°C) a dlhé pretáčanie v práčke výrobok znehodnotí, úplet splstnatie a zrazí sa. Takto znehodnotený výrobok nemožno reklamovať!

SCHOELLER®

Kvalitný svetový výrobca vlnených merino priadzí pre športové oblečenie a mnohých ďalších podobných výrobkov. Táto rakúska spoločnosť je popredným poskytovateľom priadzí pre ponúkané vlnené výrobky z ovčej vlny merino - je výhradným dodávateľom priadzí pre značku KAMA. Všetky priadze značky Schoeller sú vyrábané s maximálnym dôrazom na odolnosť a stálosť uvedených vlastností a zároveň pri ekologickom štandarde BLUESIGN.

BLUESIGN®

Výrobné procesy podľa štandardu Bluesign® sú zamerané na maximálnu produktivitu použitých zdrojov, ochranu a bezpečnosť životného prostredia, ochranu zdravia pri práci a ochranu spotrebiteľa.

WINDSTOPPER® 

je špeciálnym produktom spoločnosti W. L. GORE & Associates GmbH. Český výrobca KAMA na základe lincencií je jediným spracovateľom membrán Windstopper. Vnútorný pruh WINDSTOPPER® je absolútne vetruodolný a extrémne priedušný. Je vhodný pre každý aktívny pobyt v prírode, kde je nevyhnutné chrániť sa pred prechladnutím. Vďaka stálemu komfortu je vhodný i k bežnému dennému noseniu.

POLYCOLON®

POLYCOLON® je priadza výrobcu Schoeller. Ide o hydrofóbne vlákno určené pre vnútorné časti čapic a čeleniek. Neabsorbuje vlhkosť, len ju odvádza a predáva ju vonkajšej vrstve, kde je odparená. Má veľmi dobré tepelné vlastnosti a je o 40 % ľahšia ako bavlna. POLYCOLON® odpudzuje i nečistotu. Je predovšetkým vhodný pre aktívnych športovcov, ale vďaka nedráždivosti i pre bežné nosenie ako pre dospelých, tak pre deti. Polycolon® v čapiciach a čelenkách KAMA® je tá časť výrobku, kedy vrchný farebný či vzorovaný úplet prechádza vo vnútri výrobku do 5–7 cm širokého jasne bieleho pruhu. V niekterých náročnejších modeloch tvorí celú vnútornú partiu čapice.

Materiál
50% merino vlna + 50% akryl
Doplnkový materiál
Windstopper
Pohlavie
Pre chlapca
Pre dievča
Ročné obdobie
Jar
Jeseň
Zima
Do šatky aj nosiča
Áno
8591006082234
858000039489
Žiadne hodnotenia

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať ako chcete.