• Výpredaj!
  • -30%
Kama pletená merino kuklo - čiapka B62

Kama pletená merino kuklo - čiapka B62

21025401
Posledné kusy v sklade
19,95 € 28,50 € -30%
S DPH

Extrateplá merino kukla kombinovaná s čiapkou so spodnou časťou na suchý zips od českej značky Kama. Hodí sa na všetky outdoorové aktivity v chladnom zimnom počasí, rovnako aj na cestu do škôlky. Čiapka je vyrobená zo zmesovej priadze 50/50 Fine Merino vlna/akryl, ktorá podlieha najprísnejšiemu ekologickému štandardu Bluesign. Vnútorná časť kuklo-čiapky je celá zateplená fleecom Tecnopile.

Veľkosť
Farba
  • Biela
  • Fuchsiová
  • Tyrkysová
  • Tmavomodrá

Extrateplá merino kukla, ktorú môžete prerobiť na čiapku má spodnú časť na suchý zips a krásny nórsky vzor. Využijete ju pri všetkých outdoorových aktivitách. Táto kukla je zhotovená z Fine Merino vlny/akrylu rakúskej firmy Schoeller.Ocenia ju aj alergici, pretože ovčia vlna nepohlcuje prach a je antibakteriálna. Vnútorná časť kuklo-čiapky je celá zateplená fleecom Tecnopile.

Kama produkty sa vyrábajú v Českej republike a podliehajú najprísnejšiemu ekologickému štandardu Bluesign.

Materiál:

50% merino vlna + 50% akryl

vnútorná časť: zateplená fleecom Tecnopile

Prečo kúpiť:

-          vyrobené v Českej republike

-          spodná časť na suchý zips

-          celá vnútorná časť zateplená fleecom

-          merino vlna poskytuje tie najlepšie termoregulačné vlastnosti 

-          vďaka jemnosti materiálu vhodná aj pre tie najmenšie deti

-          dizajnové, funkčné a hlavne pohodlné

-          spĺňa najprísnejší ekologický štandard Bluesign 

Starostlivosť:

-          ručné pranie: ÁNO - ideálne prať spôsobom ručného prania, odporúčame max 30°C. Pri plákaní postačí postupne znižovať teplotu vody, aby nedošlo k vyzrážaniu či deformácii. Potom stačí jemne vyžmýkať a sušiť vo vodorovnej polohe, aby nedošlo k vyťahaniu materiálu. Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu.

-          pranie v práčke: ÁNO na 30°C - odporúčame prať výhradne v programe na vlnu, ktorý rešpektuje šetrnejšie pranie. Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu a ochranné sieťky. 

-          žehlenie: NIE

-          aviváž: NIE

-          sušička: NIE - ani nesušiť na priamom zdroji tepla. V prípade, že kúrenie presiahne teplotu 30°C, (čo je úplne bežné) voda obsiahnutá v úplete sa zahreje taktiež nad 30°C a výrobok sa zrazí rovnakým spôsobom ako pri nevhodnom praní.

-           bielenie: NIE

Pozor!
Pranie v teplejšej vode (viac než 30°C) a dlhé pretáčanie v práčke výrobok znehodnotí, úplet splstnatie a zrazí sa. Takto znehodnotený výrobok nemožno reklamovať!

SCHOELLER®

Kvalitný svetový výrobca vlnených merino priadzí pre športové oblečenie a mnohých ďalších podobných výrobkov. Táto rakúska spoločnosť je popredným poskytovateľom priadzí pre ponúkané vlnené výrobky z ovčej vlny merino - je výhradným dodávateľom priadzí pre značku KAMA. Všetky priadze značky Schoeller sú vyrábané s maximálnym dôrazom na odolnosť a stálosť uvedených vlastností a zároveň pri ekologickom štandarde BLUESIGN.

BLUESIGN®

Výrobné procesy podľa štandardu Bluesign® sú zamerané na maximálnu produktivitu použitých zdrojov, ochranu a bezpečnosť životného prostredia, ochranu zdravia pri práci a ochranu spotrebiteľa.

TECNOPILE® 

Vysoko kvalitný polyesterový fleece renomovaného talianského výrobcu. Jeho produkcia vyniká najvyššou kvalitou, ktorá sa premieta do špičkovej úrovne finálnych produktov. Tecnopile je vyrábaný z dutých polyesterových vlákien. 

Materiál
50% merino vlna + 50% akryl
Doplnkový materiál
Fleece Tecnopile
Pohlavie
Pre chlapca
Pre dievča
Ročné obdobie
Jar
Jeseň
Zima
Do šatky aj nosiča
Áno
8591006075267
858000001837
Žiadne hodnotenia

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať ako chcete.