Darčekový poukaz v hodnote 100€

Darčekový poukaz v hodnote 100€

Skladom
100,00 €
S DPH

Potešte svojich blízkych darčekovým poukazom v hodnote 100€, ktorý doručíme na vami zadanú adresu. Platnosť poukážky je 12 mesiacov odo dňa zakúpenia. 

Obdarujte svojich blízkych, priateľov či kolegov darčekovým poukazom v hodnote 100€, ktorý je možné uplatniť na ľubovoľný tovar v našom e-shope. Darčekový poukaz odošleme na vami zadanú adresu a jeho pdf verziu obdržíte aj prostredníctvom e-mailu do 2 pracovných dní. Platnosť poukazu je 12 mesiacov odo dňa objednania. 

Ako uplatniť poukaz:

Darčekový poukaz je možné uplatiť na ľubovoľný tovar v našom e-shope. Pri nákupe je potrebné v nákupnom košíku do príslušného poľa vpísať kód vášho poukazu a následne sa z celkovej sumy vašej objednávky odráta jeho hodnota. V prípade vyššej hodnoty objednávky než je hodnota darčekového poukazu zvyšok doplatíte.

Z darčekového poukazu sa nevydáva, je možné ho použiť len jednorázovo a nie je možné ho kombinovať s inými kupónmi. K objednávke sa účtuje poplatok za doručenie.

Žiadne hodnotenia

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať ako chcete.