Kama pletený merino detský nákrčník SB11
Kama pletený merino detský nákrčník SB11
Kama pletený merino detský nákrčník...
Kama pletený merino detský nákrčník...
Kama pletený merino detský nákrčník...

Kama pletený merino detský nákrčník so vzorom SB11

21023602
Posledné kusy v sklade
24,90 €
S DPH

Teplý pletený merino nákrčník pre deti od českej značky Kama sa skvele hodí na každodenné nosenie v chladnom zimnom počasí. Vynikne v kombinácii s čiapkou a rukavicami z rovnakej koleckie. Nákrčník je vyrobený zo zmesovej priadze 50/50 Fine Merino vlna/akryl a je podšitý jemným funkčným materiálom Tecnopile® fleece. Má univerzálnu veľkosť a výšku 21cm.

Veľkosť
Farba
  • Sivá
  • Fuchsiová
  • Tmavomodrá

Praktický teplý detský merino nákrčník s jemným nórskym vzorom spoľahlivo poslúži na každodenné nosenie v chladnom zimnom počasí. Nákrčník je vyrobený zo zmesovej priadze 50/50 Fine Merino vlna/akryl rakúskej firmy Schoeller a je podšitý jemným funkčným materiálom Tecnopile® fleece. Merino vlna má výborné termoregulačné vlastnosti a je vhodná aj pre alergikov, pretože ovčia vlna nepohlcuje prach a je antibakteriálna. Nákrčník sa nežmolkuje a pri správnej údržbe vydrží dlho ako nový. Vynikne v kombinácii s čiapkou a rukavicami z rovnakej koleckie. Má univerzálnu veľkosť a výšku 21cm.

Kama výrobky sú zhotovené v Českej republike a podliehajú najprísnejšiemu ekologickému štandardu Bluesign.

BLUESIGN®

Výrobné procesy podľa štandardu Bluesign® sú zamerané na maximálnu produktivitu použitých zdrojov, ochranu a bezpečnosť životného prostredia, ochranu zdravia pri práci a ochranu spotrebiteľa.

SCHOELLER®

Kvalitný svetový výrobca vlnených merino priadzí pre športové oblečenie a mnohých ďalších podobných výrobkov. Táto rakúska spoločnosť je popredným poskytovateľom priadzí pre ponúkané vlnené výrobky z ovčej vlny merino - je výhradným dodávateľom priadzí pre značku KAMA. Všetky priadze značky Schoeller sú vyrábané s maximálnym dôrazom na odolnosť a stálosť uvedených vlastností a zároveň pri ekologickom štandarde BLUESIGN.

TECNOPILE® 

Vysoko kvalitný polyesterový fleece renomovaného talianského výrobcu. Jeho produkcia vyniká najvyššou kvalitou, ktorá sa premieta do špičkovej úrovne finálnych produktov. Tecnopile je vyrábaný z dutých polyesterových vlákien.

Materiál:

vonkajšia časť: 50% merino vlna + 50% akryl

vnútorná časť: funkčný materiál Tecnopile® fleece

Prečo kúpiť:

-          vyrobené v Českej republike

-          vhodný do chladného zimného počasia

-          merino vlna poskytuje tie najlepšie termoregulačné vlastnosti 

-          podšitý jemným funkčným materiálom Tecnopile® fleece

-          dizajnový, funkčný a hlavne pohodlný

-          spĺňa najprísnejší ekologický štandard Bluesign 

-          UNI veľkosť a výška 21cm

Starostlivosť:

-          ručné pranie: ÁNO - ideálne prať spôsobom ručného prania, odporúčame max 30°C. Pri plákaní postačí postupne znižovať teplotu vody, aby nedošlo k vyzrážaniu či deformácii. Potom stačí jemne vyžmýkať a sušiť vo vodorovnej polohe, aby nedošlo k vyťahaniu materiálu. Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu.

-          pranie v práčke: ÁNO na 30°C - odporúčame prať výhradne v programe na vlnu, ktorý rešpektuje šetrnejšie pranie. Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu a ochranné sieťky. 

-          žehlenie: NIE

-          aviváž: NIE

-          sušička: NIE - ani nesušiť na priamom zdroji tepla. V prípade, že kúrenie presiahne teplotu 30°C, (čo je úplne bežné) voda obsiahnutá v úplete sa zahreje taktiež nad 30°C a výrobok sa zrazí rovnakým spôsobom ako pri nevhodnom praní.

-           bielenie: NIE

Pozor!
Pranie v teplejšej vode (viac než 30°C) a dlhé pretáčanie v práčke výrobok znehodnotí, úplet splstnatie a zrazí sa. Takto znehodnotený výrobok nemožno reklamovať!

Materiál
50% merino vlna + 50% akryl
Doplnkový materiál
Fleece Tecnopile
Pohlavie
Pre chlapca
Pre dievča
Ročné obdobie
Jar
Jeseň
Zima
Typ produktu
Nákrčník
8580000001396
858000002889
Žiadne hodnotenia

K tomuto produktu odporúčame

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať ako chcete.