• Výpredaj!
  • -25%
Kama pletený merino šál SB07

Kama pletený merino šál SB07

21026102
Posledné kusy v sklade
20,63 € 27,50 € -25%
S DPH

Krásny merino šál českej značky Kama so zaujímavým nórskym vzorom. Šál je vyrobený zo zmesovej priadze 50/50 Fine Merino vlna/akryl, ktorá podlieha najprísnejšiemu ekologickému štandardu Bluesign. Vďaka ovčej vlne merino má skvelé termoregulačné vlastnosti. Rozmer šálu je 20x120 cm.

Veľkosť
Farba
  • Biela
  • Fuchsiová
  • Tyrkysová
  • Tmavomodrá

Šály na zimu od českej firmy Kama je radosť nosiť! Tento teplý merino šál s nádherným nórskym vzorom je ideálny na všetky outdoorové aktivity v chladnejšom počasí, rovnako aj na cestu do škôlky či školy. Šál je vyrobený zo zmesovej priadze 50/50 Fine Merino vlna/akryl rakúskej firmy Schoeller. Vďaka ovčej vlne merino má skvelé termoregulačné vlastnosti. Vhodný je aj pre alergikov, pretože ovčia vlna nepohlcuje prach a je antibakteriálna. Rozmer šálu je 20x120 cm.

Kama produkty sú vyrobené v Českej republike a podliehajú najprísnejšiemu ekologickému štandardu Bluesign.

Materiál:

50% merino vlna + 50% akryl

Prečo kúpiť:

-          vyrobené v Českej republike

-          merino vlna poskytuje tie najlepšie termoregulačné vlastnosti 

-          vďaka jemnosti materiálu vhodný aj pre tie najmenšie deti

-          dizajnový, funkčný a hlavne pohodlný

-          spĺňa najprísnejší ekologický štandard Bluesign 

Starostlivosť:

-          ručné pranie: ÁNO - ideálne prať spôsobom ručného prania, odporúčame max 30°C. Pri plákaní postačí postupne znižovať teplotu vody, aby nedošlo k vyzrážaniu či deformácii. Potom stačí jemne vyžmýkať a sušiť vo vodorovnej polohe, aby nedošlo k vyťahaniu materiálu. Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu.

-          pranie v práčke: ÁNO na 30°C - odporúčame prať výhradne v programe na vlnu, ktorý rešpektuje šetrnejšie pranie. Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu a ochranné sieťky. 

-          žehlenie: NIE

-          aviváž: NIE

-          sušička: NIE - ani nesušiť na priamom zdroji tepla. V prípade, že kúrenie presiahne teplotu 30°C, (čo je úplne bežné) voda obsiahnutá v úplete sa zahreje taktiež nad 30°C a výrobok sa zrazí rovnakým spôsobom ako pri nevhodnom praní.

-           bielenie: NIE

Pozor!
Pranie v teplejšej vode (viac než 30°C) a dlhé pretáčanie v práčke výrobok znehodnotí, úplet splstnatie a zrazí sa. Takto znehodnotený výrobok nemožno reklamovať!

SCHOELLER®

Kvalitný svetový výrobca vlnených merino priadzí pre športové oblečenie a mnohých ďalších podobných výrobkov. Táto rakúska spoločnosť je popredným poskytovateľom priadzí pre ponúkané vlnené výrobky z ovčej vlny merino - je výhradným dodávateľom priadzí pre značku KAMA. Všetky priadze značky Schoeller sú vyrábané s maximálnym dôrazom na odolnosť a stálosť uvedených vlastností a zároveň pri ekologickom štandarde BLUESIGN.

BLUESIGN®

Výrobné procesy podľa štandardu Bluesign® sú zamerané na maximálnu produktivitu použitých zdrojov, ochranu a bezpečnosť životného prostredia, ochranu zdravia pri práci a ochranu spotrebiteľa.

Materiál
50% merino vlna + 50% akryl
Pohlavie
Pre chlapca
Pre dievča
Ročné obdobie
Jar
Jeseň
Zima
8591006078480
858000005934
Žiadne hodnotenia

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať ako chcete.