Unuo ochranné bavlnené rúško
Unuo ochranné bavlnené rúško

Unuo ochranné bavlnené rúško

21065202
Skladom
4,00 €
S DPH

Ochranné rúško na tvár pre deti aj dospelých vyrobené z vysokogramážnej pružnej bavlny, vďaka ktorej veľmi dobre prilieha k tvári.

Veľkosť

Ochranné rúško je v dnešnej dobe nevyhnutným opatrením ako pre dospelých, tak aj pre deti. Naše rúška pre vás zhotovila česká značka Unuo. Ako materiál použila vysokogramážovú bavlnu, ktorá zaisťuje lepšie priliehanie rúška k tvári než klasická látka. Rúško má tvarovanie v oblasti nosa, vďaka čomu nedochádza k prenikaniu vzduchu z okolia. Vnútorný úplet zaisťuje pohodlné nosenie a šetrnosť aj k detskej pokožke. Do kapsy v oblasti úst odporúčame vkladať jednorázovú vreckovku, netkanú textíliu alebo iný materiál, ktorý je v každom prípade potrebné pravidelne meniť. Podľa aktuálnych odporúčaní lekárov je vhodné rúško pri celodennom nosení vymeniť za nové aspoň 2x denne. Po každom nosení je potrebné rúško vyprať v práčke a do prania je možné pridať aj dezinfekčný prostriedok. Na výber ponúkame varianty pre menšie deti, väčšie deti aj dospelých.

Pred nasadením rúška je potrebné mať dôkladne umyté a vydezinfikované ruky!

Rúško je pomôcka a nefunguje ako profesionálny respirátor! Nezabráni nakazeniu, ale zníži riziko prenosu infekcie. Je menej účinné ako nanorúško a v momentálnej chvíli nemá žiadne atestácie. Vyrobené na základe odporúčania českej vlády. 

Balenie obsahuje:

rúško + gumičku 

Materiál:

95% bavlna, 5% elastan

Starostlivosť: 

-          pranie: ÁNO na 60°C

-          žehlenie: ÁNO 

-          sušička: ÁNO 

-          bielenie: NIE

Ochranné rúško na tvár je možné zaviazať za ušami alebo okolo hlavy. Ako si rúško pripraviť a nasadiť vám ukážeme v nasledujúcom videu.

Materiál
Bavlna
Pohlavie
Pre chlapca
Pre dievča
Ročné obdobie
Jar
Jeseň
Leto
Zima
8580000030174
858000007877
Žiadne hodnotenia

K tomuto produktu odporúčame

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať ako chcete.