Prebieha presmerovanie na platobnú bránu.

Devold vlnené detské ponožky zimné Nansen

Devold Devold

Nový produkt

Devold Merino veľmi teplé detské ponožky Nansen Rozšíriť

Vlnené detské veľmi hrubé zimné ponožky pre chlapcov aj dievčatá od nórskej značky Devold. Ideálne do chladného zimného počasia. Vyrobené z čistej nórskej vlny, ktorá výborne plní svoju termoizolačnú funkciu a odvod vlhkosti. Vhodné do veľmi chladného počasia. 

Viac podrobností

Skladom

21,90 €

s DPH

Nakúpte o 70,00 € viac a získajte poštovné zdarma

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 21 vernostných bodov. Za obsah košíka získate celkom 21 bodov , ktoré môžu byť prevedené na zľavový kupón v hodnote 1,05 €.

Dobierka je dostupná

Veľmi hrubé a teplé detské ponožky pre deti nórskej značky Devold boli navrhnuté na nosenie najmä v chladnom období počas zimy. Vlna je jedinečný prírodný materiál, ktorý pri navlhnutí produkuje teplo, poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu a odvod vlhkosti. Elastické vlákno v ponožke zaisťuje dokonalé prispôsobenie sa ponožky chodidlu. Vlna bráni množeniu baktérií a plesní. Redukuje nepríjemné pachy a udržuje biorovnováhu pokožky. 

Materiál:

80% čistá nová vlna, 18% polyamid, 2% elastan

Prečo kúpiť:

-          vyrobené v EÚ

-          vlna je prírodný materiál 

-          funkčné, hrejivé a pohodlné

-          antibakteriálne vlastnosti - nezapácha ani pri dlhšom nosení

-          pružný šev pre pohodlie a tvárovú stálosť

-          vysoká mechanická odolnosť

 Starostlivosť:

-          pranie: RUČNÉ

-          žehlenie: NIE

-          aviváž: NIE 

-          sušička: NIE

-          bielenie: NIE

Tipy Active Kids:  

-          na vlnu NEPOUŽÍVAŤ aviváž

-          odporúčame používať ŠPECIÁLNY PRÁŠOK S LANOLÍNOM

-          sušiť voľne rozložené na vzduchu

-          nesušiť priamo na horúcom zdroji tepla ani v sušičke

Materiál80% čistá nová vlna

Firma DEVOLD vyrába vysoko kvalitné vlnené oblečenie už od roku 1853. V skutočnosti je to najstarší výrobca pletených odevov v Nórsku. Jeho ciele sú dnes rovnaké, ako keď Ole Andreas Devold založil spoločnosť pred viac než 160 rokmi. A to vytvoriť pohodlné, vysoko kvalitné funkčné oblečenie, ktoré chráni ľudí pred vplyvom počasia. Najväčšiu slávu a uznanie získal Devold na prelome 19. a 20. stor. Na priekopníckych expedíciách v polárnych podmienkach si jeho vlnenú  bielizeň obliekali legendy Nansen a Amundsen, objavujúci drsné kraje na lodi Fram. Devold vyrába z ovčej vlny a jeho výrobky sa vyznačujú dokonalými športovými strihmi a vysoko kvalitným spracovaním. Pán Devold oblieka Nórov od roku 1853. A nás veľmi teší, že vaše deti do merino vlny oblečie práve Active Kids.