Prebieha presmerovanie na platobnú bránu.

Lasting junior detské ponožky kompresné RJJ

Lasting Lasting

Nový produkt

Lasting junior detské ponožky kompresné RJJ Rozšíriť

Detské bežecké kompresné podkolienky českej značky Lasting boli navrhnuté špeciálne pre aktívnych chlapcov a dievčatá, ktorí sa neboja športového tréningu s vysokou mierou záťaže. Stupňovaná kompresia zlepšuje prúdenie krvi v svaloch, znižuje poškodzovanie svalovej hmoty pri dlhotrvajúcej záťaži a znižuje únavu. Dostupné až do veľkosti 41. 

Viac podrobností

Skladom

11,50 €

s DPH

Príručka o veľkostiach
Príručka o veľkostiach
VeľkosťXXSXSSM
EU24-2829-3334-3738-41
cm16-1819-2122-2425-27
Nakúpte o 70,00 € viac a získajte poštovné zdarma

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 11 vernostných bodov. Za obsah košíka získate celkom 11 bodov , ktoré môžu byť prevedené na zľavový kupón v hodnote 0,55 €.

Dobierka je dostupná

Die Kompresskniestrümpfe für Kinder und Erwachsene von der tschechischen Marke Lasting sind aus einem dünnen Knit ausgeführt. Sie wirken wirklich positiv wenn es auf die Durchblutung ankommt. Die gravierende Kompression verbessert Durchblutung, verhindert die Muskelbeschädigung und Müdigkeit. Die meist angestrengten Fußzonen sind zweischichtig, die Spitzen und Achillesferse sind verstärkt. Ideal für Trainings bei Temperaturen von 0°C/+30°C.

Material:

80% Polyamid, 10% Siltex, 10% Elasthan

Vorteile:

-          hergestellt in der Tschechischen Republik

-          Temperaturen von 0°C/+30°C

-          Funktion, Flexibilität, Durchlässigkeit und Komfort

-          hohe mechanische Resistenz

 Pflege:

-          Waschen: Ja auf 30°C

-          Bügeln: NEIN

-          Weichspüler: NEIN

-          Trockner: NEIN

-          Bleichen: NEIN

Česká rodinná firma LASTING SPORT má už vyše 25-ročnú tradíciu a jej výrobky - funkčná bielizeň a ponožky - získali mnoho ocenení za vysokú kvalitu a funkčnosť. Firma exportuje svoj tovar už do viac ako 50 krajín sveta. Jej filozofiou je ochrana životného prostredia pri činnostiach spojených s výrobou a vývojom nových produktov. Spolupracuje iba s dodávateľmi, ktorí garantujú a dodržujú ekologické spracovanie materiálov a etické zaobchádzanie so zvieratami. Firma LASTING SPORT oslovila nielen dospelých zákazníkov, ale stále viac sa zameriava aj na deti, ktoré sa v ponožkách a funkčných tričkách z jemnučkej merino vlny cítia príjemne aj pri tých najnáročnejších outdoorových  aktivitách.


VeľkosťXXSXSSM
EU24-2829-3334-3738-41
cm16-1819-2122-2425-27