Kama pletené merino detské rukavice so vzorom RB203
  • Výpredaj!
  • -30%
Kama pletené merino detské rukavice so vzorom RB203
Kama pletené merino detské rukavice...
Kama pletené merino detské rukavice...

Kama pletené merino detské rukavice so vzorom RB203

21024003
Posledné kusy v sklade
15,05 € 21,50 € -30%
S DPH

Detské prstové rukavice z merino vlny s jemným vzorom sú dostupné v rôznych farbách. Sú ideálne na každodenné nosenie v chladnejšom počasí od jesene až do jari. Sú skvelým doplnkom k čiapkám, šálom a svetrom z merino vlny českej značky Kama. Merino vlna má výbornú termoizolačnú funkciu, vďaka čomu skvele odvádza pot, a tak udržuje pokožku stále v teple a suchu. Nie sú vhodné na lyžovačku a iné zimné športy. 

Veľkosť
Farba
  • Sivá

Pletené merino detské rukavice s prstami od českej značky Kama sú ideálne na každodenné nosenie v chladnejšom počasí od jesene až do jari, rovnako sú skvelé na cestu do školy či škôlky. Nie sú vhodné na lyžovačku a iné zimné športy. Zdobené sú jemným motívom a sú dostupné v rôznych farbách a troch veľkostiach. Použitým materiálom je zmesová priadza 50/50 Merino vlna/akryl rakúskej firmy Schoeller. Merino vlna poskytuje vynikajúce termoregulačné vlastnosti a je vhodná aj pre deti s alergiou, nakoľko nepohlcuje prach a je antibakteriálna. Sú skvelým doplnkom k čiapkám, šálom a svetrom z merino vlny českej značky Kama.  

Kama výrobky sú zhotovené v Českej republike a podliehajú najprísnejšiemu ekologickému štandardu Bluesign.

BLUESIGN®

Výrobné procesy podľa štandardu Bluesign® sú zamerané na maximálnu produktivitu použitých zdrojov, ochranu a bezpečnosť životného prostredia, ochranu zdravia pri práci a ochranu spotrebiteľa.

SCHOELLER®

Kvalitný svetový výrobca vlnených merino priadzí pre športové oblečenie a mnohých ďalších podobných výrobkov. Táto rakúska spoločnosť je popredným poskytovateľom priadzí pre ponúkané vlnené výrobky z ovčej vlny merino - je výhradným dodávateľom priadzí pre značku KAMA. Všetky priadze značky Schoeller sú vyrábané s maximálnym dôrazom na odolnosť a stálosť uvedených vlastností a zároveň pri ekologickom štandarde BLUESIGN.

Materiál:

50% merino vlna + 50% akryl Schoeller

Prečo kúpiť:

-          vyrobené v Českej republike

-          vhodné do chladnejšieho počasia od jesene až do jari

-          nie sú vhodné na lyžovačku a iné zimné športy

-          merino vlna poskytuje tie najlepšie termoregulačné vlastnosti 

-          vďaka jemnosti materiálu vhodná aj pre tie najmenšie deti

-          dizajnové, funkčné a hlavne pohodlné

-          sú skvelým doplnkom k čiapkám, šálom a svetrom z merino vlny

-          spĺňa najprísnejší ekologický štandard Bluesign 

-          dostupné v 3 veľkostiach (viď. tabuľka veľkostí) 

Starostlivosť:

-          ručné pranie: ÁNO - ideálne prať spôsobom ručného prania, odporúčame max 30°C. Pri plákaní postačí postupne znižovať teplotu vody, aby nedošlo k vyzrážaniu či deformácii. Potom stačí jemne vyžmýkať a sušiť vo vodorovnej polohe, aby nedošlo k vyťahaniu materiálu. Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu.

-          pranie v práčke: ÁNO na 30°C - odporúčame prať výhradne v programe na vlnu, ktorý rešpektuje šetrnejšie pranie. Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu a ochranné sieťky. 

-          žehlenie: NIE

-          aviváž: NIE

-          sušička: NIE - ani nesušiť na priamom zdroji tepla. V prípade, že kúrenie presiahne teplotu 30°C, (čo je úplne bežné) voda obsiahnutá v úplete sa zahreje taktiež nad 30°C a výrobok sa zrazí rovnakým spôsobom ako pri nevhodnom praní.

-           bielenie: NIE

Pozor!
Pranie v teplejšej vode (viac než 30°C) a dlhé pretáčanie v práčke výrobok znehodnotí, úplet splstnatie a zrazí sa. Takto znehodnotený výrobok nemožno reklamovať!

Materiál
50% merino vlna + 50% akryl
Pohlavie
Pre chlapca
Pre dievča
Ročné obdobie
Jar
Jeseň
Zima
Typ produktu
Rukavice
8580000037333
858000050804
Žiadne hodnotenia

K tomuto produktu odporúčame

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať ako chcete.