Prebieha presmerovanie na platobnú bránu.

Zunblock detské športové slnečné okuliare

Zunblock Zunblock

Nový produkt

Športové slnečné okuliare Rozšíriť

Detské športové slnečné okuliare švédskej značky Zunblock sú okuliare so 100% UV ochranou (kategória 3). Vďaka svojmu tvaru perfektne priliehajú, čím zabraňujú prenikaniu slnečných lúčov do očí. Poskytujú dieťaťu tú najvyššiu možnú ochranu. Na zadnej strane rámu je umiestnená nastaviteľná jemná gumička s prackou. V ponuke sú dve veľkosti S (0-2 roky) a M (2-8 rokov). 

Viac podrobností

Produkt

19,90 €

s DPH

Príručka o veľkostiach
Príručka o veľkostiach
VeľkosťSM
Vek 0 - 2 roky2 - 8 rokov
Obvod hlavy (cm)46 - 52 52 - 56
Nakúpte o 70,00 € viac a získajte poštovné zdarma

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 19 vernostných bodov. Za obsah košíka získate celkom 19 bodov , ktoré môžu byť prevedené na zľavový kupón v hodnote 0,95 €.

Dobierka je dostupná

Detské športové slnečné okuliare švédskej značky Zunblock sú okuliare so 100% UV ochranou (kategória 3). Perfektne priliehajú, čím zabraňujú prenikaniu škodlivých UV lúčov do očí. Na zadnej strane rámu je umiestnená jemná gumička, ktorá jemne prilieha na tvár a dieťa netlačí.

Pracka uľahčuje nasadenie okuliarov. Detské slnečné kuliare Zunblock majú široké celoročné využitie. Sú vhodné na všetky športové a outdoorové aktivity, skvele poslúžia pri turistike. Sú výbornou voľbou pre hry na pláži počas letnej dovolenky, no rovnako ochránia deti pred slnkom aj pri hrách na ihrisku, v záhrade, či na kúpalisku. V ponuke sú dve veľkosti S (0-2 roky) a M (2-8 rokov). 

Prečo kúpiť:      

-          100% UV ochrana citlivých detských očí - kategória 3

-          materiál bez akýchkoľvek škodlivých látok

-          široké využitie - turistika, športovanie, hry na pláži, ihrisku, kúpalisku aj záhrade

-          jemná nastaviteľná gumička na zadnej strane, ktorá príjemne prilieha na tvár a dieťa netlačí

-          vhodné na všetky športové a outdoorové aktivity

Tipy Active Kids:  

-          ideálnym spoločníkom k slnečným okuliarom je OCHRANNÁ ŠILTOVKA a ŠPECIÁLNE TOPÁNKY DO VODY A PIESKU

-          vyhnúť sa kontaktu s drsným povrchom   

-          správnu veľkosť si skontrolujte v priloženej tabuľke veľkostí 

Keď kupujete produkt švédskej značky Zunblock, kupujete bezpečnosť. Garantujeme, že naše produkty sú bez akýchkoľvek škodlivých látok. Active Kids aj na letnú slnečnú sezónu prináša vašim deťom tú najvyššiu kvalitu. Ostávame verní škandinávskym značkám. Citlivú detskú pokožku najlepšie ochráni špeciálne UV-oblečenie, ktoré spĺňa austrálsko/novozélandskú normu AS/NZS 4399:1996 a je mu pridelené maximálne UPF 50+ tzv. EXCELENTNÁ UV OCHRANA. Pod UV-oblečenie už nie je nutné natierať opaľovací krém!


VeľkosťSM
Vek 0 - 2 roky2 - 8 rokov
Obvod hlavy (cm)46 - 52 52 - 56