Prebieha presmerovanie na platobnú bránu.

KiETLA detské slnečné okuliare Pávia modrá

KiETLA KiETLA

Nový produkt

KiETLA detské slnečné okuliare Pávia modrá Rozšíriť

Praktické nezničiteľné detské slnečné okuliare poskytujúce 100% ochranu proti UVA a UVB škodlivým lúčom. Nerozbitné a ohybné – deti bočnice nezlomia ani neskrivia. Maximálne bezpečné a pohodlné. V cene je zahrnuté aj odnímateľné pútko, handrička a obal. Dostupné v rôznych veľkostiach. Dokonalá ochrana aj pre tie najmenšie deti.

Viac podrobností

Skladom

23,90 €

s DPH

Nakúpte o 70,00 € viac a získajte poštovné zdarma

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 28 vernostných bodov. Za obsah košíka získate celkom 28 bodov , ktoré môžu byť prevedené na zľavový kupón v hodnote 1,40 €.

Dobierka je dostupná

Detské oči sú na slnko veľmi citlivé a samozrejme sú zraniteľné. Rohovka a najmä šošovka ešte nie sú dostatočne vyvinuté, aby chránili sietnicu. U detí mladších ako 1 rok 90% UVA a 50% UVB prechádza až k sietnici a spôsobuje poškodenia, ktoré sa vekom kumulujú a môžu sa prejaviť až v dospelosti. Šošovka sa vyvíja až do veku 12 rokov dieťaťa. Preto je veľmi dôležité chrániť oči detí už od malička.

Veselé detské slnečné okuliare navrhnuté francúzskou značkou KiETLA špeciálne pre malé deti. Oceníte ich pre ich nerozbitnosť a ohybnosť ako aj ľahký flexibilný rám bez nebezpečných pántov a skrutiek.

Slnečné okuliare najmenšej veľkosti majú patentovanú inováciu Unik’ – 2v1, ktorá predstavuje 2 pozície podľa vývoja morfológie detského nosa. Stačí ich otočiť o 180˚ (viď obrázok). 1. pozícia: 0-8 mesiacov, 2. pozícia: 9-18 mesiacov.

Tieto praktické detské slnečné okuliare majú 100% ochranu pred UVA a UVB škodlivými lúčmi s filtrom kategórie 4. Ich polykarbonátové sklá sú veľmi odolné a predstavujú kvalitnejší filter ako akrylové sklá. Obsahujú Blue Blocker, filter škodlivého modrého svetla. Sklá okuliarov sú pritom dostatočne veľké, aby zatienili celé okolie očí. Slnečné okuliare pre deti sú navyše nerozbitné a ohybné, deti bočnice nikdy nezlomia ani nevykrútia. Ich rámik je veľmi ľahký a flexibilný, tenké a ohnuté bočnice sú prispôsobené tvaru hlavy tak, aby netlačili za uškami. Odnímateľná gumička udrží okuliare správne nasadené.

Detské slnečné okuliare sú šetrné k životnému prostrediu, nakoľko sú plne recyklovateľné. V cene je aj praktický obal „CARRY-ME“ z recyklovaného papiera. Doplnkami balenia sú prispôsobiteľný popruh a jemná handrička na čistenie okuliarov.

Rozmery: 

  • 0 - 18 mesiacov: šírka tváre 90 mm, výška skiel 32 mm
  • 12 - 30 mesiacov: šírka tváre 100 mm, výška skiel 30 mm
  • 2 - 4 roky: šírka tváre 105 mm, výška skiel 35 mm
  • 4 - 6 rokov: šírka tváre 115 mm, výška skiel 41 mm

Prečo kúpiť:      

-          100% UVA a UVB ochrana, filter kategórie 4

-          novinka – Blue Blocker – filter škodlivého modrého svetla

-          materiál bez akýchkoľvek škodlivých látok, certifikované podľa európskych noriem

-          nerozbitné, ľahké a ohybné - deti bočnice nezlomia ani neskrivia

-          dostatočne veľké polykarbonátové sklá, aby zatienili celé okolie očí

-          široké využitie - turistika, športovanie, hry na pláži, ihrisku, kúpalisku aj záhrade

-          odnímateľná a nastaviteľná gumička udrží okuliare správne nasadené

Tipy Active Kids:  

-          ideálnym spoločníkom k slnečným okuliarom sú KiETLA UPF50+ OBLEČENIE A KLOBÚČIK

  

Ki ET LA je francúzska značka založená v roku 2010, ponúkajúca originálne detské doplnky. Ich dizajn navrhnutý priamo v Paríži sa sústreďuje pri každej kolekcii na štýlovosť a unikátnosť, no nezabúda ani na pohodlie detí pri ich nosení či ich ochranu. Prvé detské slnečné okuliare KiETLA uzreli svetlo sveta už v roku 2010 a vyhrali ocenenie École de Nantes Design award. KiETLA pokračuje vo svojej vynikajúcej práci dodnes a na trh kontinuálne prináša ďalšie zaujímavé kolekcie doplnkov pre deti.