Prebieha presmerovanie na platobnú bránu.

Unuo viacúčelové EKO vrecúško

Unuo Unuo

Nový produkt

Viacúčelové EKO vrecúško Rozšíriť

Viacúčelové EKO vrecúško českej značky Unuo je skvelým praktickým pomocníkom pre všetky maminy malých šibalov. Je ideálnym doplnkom k našim návlekom na topánky, ktoré vďaka vrecúšku budete mať stále poruke. Vrecúško má však ďaleko širšie využitie, záleží už len na vašej fantázii, čo všetko v ňom odnesiete. 

Viac podrobností

Skladom

5,50 €

s DPH

Nakúpte o 70,00 € viac a získajte poštovné zdarma

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 5 vernostných bodov. Za obsah košíka získate celkom 5 bodov , ktoré môžu byť prevedené na zľavový kupón v hodnote 0,25 €.

Dobierka je dostupná

Eko vrecúško s plastovým patentom je ideálnym pomocníkom pre všetky maminy malých šibalov. Odporúčame ho dokúpiť k našim návlekom na topánky. Vrecúško má však ďaleko širšie využitie, záleží už len na vašej fantázii, čo všetko v ňom odnesiete. Či to budú kukuričné chrumky pre vaše deti alebo hygienické potreby pre vás. Vďaka vodeodolnej úprave materiálu zvládne na kratší čas schovať aj vlhké oblečenie, prípadne mokré látkové plienky. Vrecúško je nenáročné na údržbu, stačí ho pretrieť vlhkou utierkou a je opät krásne čisté. Všetky výrobky českej značky Unuo sú vyrobené v Českej republike a materiál spĺňa atest pre deti do 3 rokov.

!Upozornenie: fotka je len ilustračná. Kedže sa ponuka farebne stále mení, napíšte nám do poznámky, akú farbu preferujete a my urobíme všetko preto, aby ste boli spokojní :-) 

Materiál:

100% polyester + TPU membrána (odpudzuje vodu)

Rozmer:

v. 23 x š. 20 cm

Prečo kúpiť:

-          vyrobené v Českej republike

-          materiál s vodeodolnou úpravou 

-          jednoduchá údržba

-          rýchloschnúce

-          dostupná cena 

Starostlivosť:

-          pranie: ÁNO na 40°C

-          žehlenie: NIE

-          aviváž: NIE

-          sušička: NIE

-          bielenie: NIE

Tipy Active Kids: 

-          tvorí výbornú praktickú dvojicu s návlekmi na topánky 

-          vrecúško nie je 100% nepremokavé, dlhodobé uskladnenie mokrých plaviek teda radšej neskúšajte

-          používaním nižších teplôt udržíte vrecúško dlhodobe vodeodolné 

-          neodporúčame sušiť na príliš horúcom zdroji tepla

Materiál100% polyester + TPU membrána

Majiteľka českej značky UNUO Petra Plemlová je hlavou aj srdcom celej firmy. Začala tvoriť pre radosť na materskej dovolenke a dnes je maminou štyroch detí a úspešnou podnikateľkou. Navrhuje svoje vlastné látky – od grafického návrhu po spracovanie a konečnú výrobu. Z týchto látok šije firma UNUO autentické produkty pre deti, a to najmä detské látkové plienky a detské funkčné oblečenie. Všetky výrobky Unuo sú šité v Českej republike. Veľmi nás teší, že práve Active Kids vám prináša českú kvalitu funkčného softshellového oblečenia s výnimočne krásnym detským dizajnom.