Kama pletená merino kukla...
Kama pletená merino kukla...
Kama pletená merino kukla...

Kama pletená merino kukla Windstopper® DB21

21025101
Nur noch wenige Teile verfügbar
29,90 €
Bruttopreis

Veľmi teplá merino kukla pre deti s membránou Windstopper® českej značky Kama je ideálna na všetky outdoorové aktivity v chladnom zimnom počasí, no aj na cestu do škôlky či školy. Použitý materiál je zmesová priadza 50/50 Fine Merino vlna/akryl, ktorá podlieha najprísnejšiemu ekologickému štandardu Bluesign. Vďaka ovčej vlne merino má kukla skvelé termoregulačné vlastnosti.

Größe
Farbe
  • Weiß
  • Grau
  • Tmavomodrá

Kama je jediná značka na našom trhu, ktorá vyrába čiapky a kukly s membránou Windstopper® aj pre deti. 

Extrateplá merino kukla pre deti disponuje membránou Windstopper® a aj vďaka tomu je ideálna na všetky outdoorové aktivity v chladnom zimnom počasí, rovnako aj na cestu do škôlky či školy. Táto kukla je zhotovená zo zmesovej priadze 50/50 Fine Merino vlna/akryl rakúskej firmy Schoeller. 

Vďaka ovčej vlne merino má kukla skvelé termoregulačné vlastnosti. Je vhodná aj pre alergikov, nakoľko ovčia vlna nepohlcuje prach a je antibakteriálna. Vnútorný úplet kukly je vyrobený z priadze Polycolon, ktorá dokonale odvádza vlhkosť. Polyesterová podšívka s lamináciou membrány Windstopper je tiež vo vnútri kukly. Toto je úplne nová kombinácia materiálov, ktoré zaručia vysokú ochranu proti vetru, priedušnosť, odolnosť voči oderu a hrejivosť.

Výrobky od značky Kama sú vyrobené v Českej republike a podliehajú najprísnejšiemu ekologickému štandardu Bluesign.

Materiál:

50% merino vlna + 50% akryl

vnútorný úplet: Polycolon

vnútorná časť kukly: polyesterová podšívka s lamináciou membrány Windstopper®

Prečo kúpiť:

-          vyrobené v Českej republike

-          obsahuje WINDSTOPPER®, vďaka ktorému je kukla odolná voči vetru, priedušná a hrejivá

-          merino vlna poskytuje tie najlepšie termoregulačné vlastnosti 

-          vďaka jemnosti materiálu vhodná aj pre tie najmenšie deti

-          dizajnové, funkčné a hlavne pohodlné

-          spĺňa najprísnejší ekologický štandard Bluesign 

Starostlivosť:

-          ručné pranie: ÁNO - ideálne prať spôsobom ručného prania, odporúčame max 30°C. Pri plákaní postačí postupne znižovať teplotu vody, aby nedošlo k vyzrážaniu či deformácii. Potom stačí jemne vyžmýkať a sušiť vo vodorovnej polohe, aby nedošlo k vyťahaniu materiálu. Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu.

-          pranie v práčke: ÁNO na 30°C - odporúčame prať výhradne v programe na vlnu, ktorý rešpektuje šetrnejšie pranie. Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu a ochranné sieťky. 

-          žehlenie: NIE

-          aviváž: NIE

-          sušička: NIE - ani nesušiť na priamom zdroji tepla. V prípade, že kúrenie presiahne teplotu 30°C, (čo je úplne bežné) voda obsiahnutá v úplete sa zahreje taktiež nad 30°C a výrobok sa zrazí rovnakým spôsobom ako pri nevhodnom praní.

-           bielenie: NIE

Pozor!
Pranie v teplejšej vode (viac než 30°C) a dlhé pretáčanie v práčke výrobok znehodnotí, úplet splstnatie a zrazí sa. Takto znehodnotený výrobok nemožno reklamovať!

SCHOELLER®

Kvalitný svetový výrobca vlnených merino priadzí pre športové oblečenie a mnohých ďalších podobných výrobkov. Táto rakúska spoločnosť je popredným poskytovateľom priadzí pre ponúkané vlnené výrobky z ovčej vlny merino - je výhradným dodávateľom priadzí pre značku KAMA. Všetky priadze značky Schoeller sú vyrábané s maximálnym dôrazom na odolnosť a stálosť uvedených vlastností a zároveň pri ekologickom štandarde BLUESIGN.

BLUESIGN®

Výrobné procesy podľa štandardu Bluesign® sú zamerané na maximálnu produktivitu použitých zdrojov, ochranu a bezpečnosť životného prostredia, ochranu zdravia pri práci a ochranu spotrebiteľa.

WINDSTOPPER® 

je špeciálnym produktom spoločnosti W. L. GORE & Associates GmbH. Český výrobca KAMA na základe lincencií je jediným spracovateľom membrán Windstopper. Vnútorný pruh WINDSTOPPER® je absolútne vetruodolný a extrémne priedušný. Je vhodný pre každý aktívny pobyt v prírode, kde je nevyhnutné chrániť sa pred prechladnutím. Vďaka stálemu komfortu je vhodný i k bežnému dennému noseniu.

POLYCOLON®

POLYCOLON® je priadza výrobcu Schoeller. Ide o hydrofóbne vlákno určené pre vnútorné časti čapic a čeleniek. Neabsorbuje vlhkosť, len ju odvádza a predáva ju vonkajšej vrstve, kde je odparená. Má veľmi dobré tepelné vlastnosti a je o 40 % ľahšia ako bavlna. POLYCOLON® odpudzuje i nečistotu. Je predovšetkým vhodný pre aktívnych športovcov, ale vďaka nedráždivosti i pre bežné nosenie ako pre dospelých, tak pre deti. Polycolon® v čapiciach a čelenkách KAMA® je tá časť výrobku, kedy vrchný farebný či vzorovaný úplet prechádza vo vnútri výrobku do 5–7 cm širokého jasne bieleho pruhu. V niekterých náročnejších modeloch tvorí celú vnútornú partiu čapice.

Material
50% Merinowolle + 50% Akryl
Weitere material
Windstopper
Design
Für Jungs
Für Mädels
Jahreszeit
Frühling
Herbst
Winter
Typ des Produktes
Mützen
8591006082258
858000040683
No reviews

Vielleicht gefällt Ihnen auch

Kunden, die diesen Artikel gekauft haben, kauften auch ...

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať ako chcete.